Wpis z mikrobloga

@SoLUffka nigdy nie zrozumiem co ludzie płacący za zdjęcia gołej baby mają w głowach. Przecież wystarczy wpisać w google "gołe baby" i dostaną tyle zdjęć nierzadko w dużo lepszej jakości, że nie starczy im spermy w jajach żeby to wszystko obejrzeć ()
  • Odpowiedz
byle książka za 3zł z antykwariatu da wam więcej informacji, ale z jakiegoś powodu płacicie komuś kto ją wam przeczyta


@onpanopticon: oj tak byczq +1

Faktycznie ktoś nieźle rozgryzł nasze podświadome mechanizmy. Dla większości nie ma chyba nic bardziej stymulującego niż łatwe pieniądze. Dlatego nikt normalny się nie dziwi tym laskom, ale takim gościom to tylko napluć na mordę
  • Odpowiedz
@SoLUffka: Jak ona może komuś się podobać, p----i jak u krówki, duże dupsko, do szczupłych też nie należy i to wszystko już w 18tce, nie ma tam nikogo w stylu np. Taylor?:)
  • Odpowiedz
@r5678: nie wierze w karmę w czystej postaci. Niemniej zycie na wysokiej dopaminie, którą dają łatwe pieniądze to jest kredyt, który trzeba będzie spłacić tak czy inaczej. Po czymś takim nie da się wrócić do normalnego życia. I nie mam na myśli 4$/h tylko wygodnego, normalnego życia z normalna i szczęśliwa rodziną.
  • Odpowiedz
@onpanopticon: ciekawe jest to co piszesz, ale wynika, ze wyrwałes 10/10 i leciała na twoja kasę, wiec jesteś zaradny, masz kasę i tez możesz być trochę w bańce. Jednak jak się nam powodzi to ludzie są jacyś tacy milsi i stwarza to wrażenie, ze tak wyglada normalne życie. Przegrywy maja inaczej niestety - byłem tam i wiem jak to wyglada. Chyba udało mi się z niego wyrwać, ale wiem jak
  • Odpowiedz