Wpis z mikrobloga

@Kummernis: @lebowski-mini: @Rejuvenate: @BrakPomysluNaNick: @sin89: @Bubo_bubo: @dziadeq:

To nie jest fejk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ta wypowiedź miała miejsce wczoraj (01.IV.2021) na tvn24 w programie "Tak jest". Lekarką jest dr Wiesława Bludzin ordynator oddziału chorób zakaźnych w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu. Wypowiedź padła w 2 minucie
toznowuja - @Kummernis: @lebowski-mini: @Rejuvenate: @BrakPomysluNaNick: @sin89: @Bub...

źródło: comment_1617369337u0vKZCAQCEll0IxaHuQ9m1.jpg

Pobierz
@Kummernis: to ja znam taki przypadek z bliskiego otoczenia. Małżeństwo od początku pandemii prawie domu i ogrodu nie opuszczało, a przynajmniej nie szło tam gdzie byli ludzie. Wszystko przywiezione i podstawione pod nos, mimo że sami negowali pandemie to dzieci uprosiły i dbały o rodziców. W końcu w święta #!$%@? się i potajemnie poszli na pasterkę, w lutym już nie chodzili po tym świecie XD
@Kummernis mój współlokator miał 4 kwarantanny, teraz jest piąta, z pozytywnym wynikiem testu na wiruska.
Jeździł do pracy, w której pracował sam, dosłownie nikogo w wyłączonym parku maszynowym.
W wolne weekendy jeździł do Częstochowy oraz do Wrocławia na np. ekstremalna droge krzyżowa, dwa razy w tygodniu chodził do kościoła.
Każda kwarantanna odbywała się z powodu kontaktu z księdzem :)
@Kummernis: Ale tu co niektórzy mają problem z zaakceptowaniem faktu, że ludzie bywają zwyczajnie durni. Ja sam słyszałem o przypadku z mojego otoczenia, gdzie dziadek zmarł na covid, bo nie chciał się zaszczepić - nie ufał tym szczepionkom, a uznawał wyłącznie tzw. "medycynę naturalną". Czyli wyżej stawiał jakieś tam rumianki od szczepionek. Życie brutalnie zweryfikowało.
@Agemaker: Ba, na pewnym znanym mi oddziale covidowym (!!) nie zaszczepiła się większość pielęgniarek i sanitariuszy bo na co to, po co to. I od paru dni panika, bo zaczęły się objawy u paru, a jedna osoba już ze stwierdzonym + leży w ciężkim stanie. No ale to taki świętojebliwy region, gdzie proboszcz to wyrocznia, a naukowcy opracowujący szczepionke to mordercy działający na zlecenie Sorosa( ͡° ͜ʖ ͡°