Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak bycie przystojnym ale #!$%@? jest żałosne, już bycie brzydkim ale bez #fobiaspoleczna #zaburzeniaosobowosci jest lepsze, społeczeństwo rozumie czemu ciężko o partnerkę mając słaby wygląd. A tak to dostajesz atencje od loch ale automatycznie w twojej głowie się włącza reakcja walcz bądź uciekaj xD wszystkie okazje #!$%@?łem od zawsze uciekałem od imprezek, dyskotek i ostatecznie spotkał mnie ostracyzm i samotność i podejrzenie poważniejszych zaburzeń typu #asperger #osobowoscunikajaca #schizoid życie jest super #przegryw
  • 21
@milkas98: no a może nie? przecież jak typiara widzi typa z mordą #!$%@?ą jak siedem nieszczęść to zdaje sobie sprawę, że ciężko mu będzie o partnerkę. Mam troche podobny case do opa i faktycznie większość ludzi, szczególnie bliskich nie rozumie za #!$%@? jak moge sobie nie znaleźć partnerki, bo oni mnie znają od lat i ja ich znam od lat i potrafie sie przy nich wmiare swobodnie zachowywać, natomiast nawet jak
via Android
  • 1
@milkas98 no i #!$%@?, jakbym miał brzydki ryj ale brak problemów z głową to tak naprawdę w moim życiu by się nic nie zmieniło i dalej nie miałbym dziewczyny tylko umiałabym jakoś normalnie wyjść z domu, załatwiać różne sprawy bez obawy że mnie złapie jakiś atak paniki xD Oczywiście że problemy z głową i słaby wygląd to najgorsze combo ale mi chodzi o słaby wygląd i sprawniejszą psychikę
via Android
  • 0
@temokkor że jak do mnie zagaduję to oczekuję że odbije piłeczkę i zacznę flirtować a ja wiem że na 100% się zachowam jak autysta i załapie jakąś rzerzuncje. W głowie mam wtedy każdą dziewczynę i jej reakcje na moje zachowanie czyli wyłupienie oczu albo porozumiewawcze spojrzenia między koleżankami mówiące jedno - ale zjeb.
@Thachii a skąd ty możesz wiedzieć ze mam szansę normalnie żyć, typie sam sobie zaprzeczasz xD Nie bagatelizuje jego problemów, powiedziałem przecież zeby szedł do lekarza. Normik mnie będzie od normikow wyzywał za napisanie prawdy xD I sugerował ze przystojny typ z poosutym mentalem ma gorzej niż odpad genetyczny. Nie wierzę że ktoś posiadający jakikolwiek wstyd i zdolność do analizowania otaczającej go rzeczywistości mógł napisać coś tak idiotycznego. Dużymi problemami tego typu