Wpis z mikrobloga

@pokpok: ja mam trzech braci - pierwszy 10 lat starszy i z nim rozmawiam tak od czasu do czasu, ogolnie kontakt jest dobry, drugi 5 lat starszy z nim się widzę, i rozmawiam tylko na imprezach rodzinnych, i trzeci 4 lata starszy to mój w sumie najlepszy ziomuś, rozmawiamy bardzo duzo na wszelakie tematy, mamy wspolne zainteresowania itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem od czego to
@pokpok: ja ze swoją widzę się raz w roku na boże narodzenie a jakiekolwiek inny kontakt to 2 razy w roku telefon na moje i jej urodziny tak więc ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@? różnie bywa w życiu. Z punktu widzenia nastolatka z wypoku świat wydaje się prosty.


Ale z czasem może się okazać, że np siostra rzadko bywa trzeźwa, a to zmienia człowieka i ogranicza liczbę wspólnych tematów.

@pokpok: nie ma sensu utrzymywać relacji z toksyczna osoba. Co ma do tego pokrewieństwo. Ja utrzymywałem ze swoją siostrą relacje jak żyli rodzice. Żeby im smutno nie było. Jak zmarli to trudno jest mi się
@#!$%@?: No właśnie zapomniałes jeszcze ze ktoś może mieć toksyczna rodzinę xD. U mnie na przykład rodzeństwo liczy na spadek po ojcu i go wykorzystuje do remontu mieszkań bo jest budowlańcem a ja z racji, ze powiedziałem "ja mam w dupie te spadki i chce tylko spędzić z tatą trochę czasu" to zaczęli gadać na mnie jakieś głupoty, nastawiać resztę rodziny.
Na przykład kiedyś jak miałem 16 lat to mój były brat