Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zachowanie godne potępienia, a za czym by lewak mógł ciągnąć? Rowerem czy hulajnoga? Żaden lewak nie jest w stanie prawka zrobić , a co dopiero zarobić na jakikolwiek pojazd mechaniczny
Pyk uogólnionko i bijatyka z chochołem na wypuk.pl oraz plusowanko ze spamlisty i cyk prawactwo powtarzam prawactwo zaorane. W międzyczasie ulubieniec "liberałów" Joe Biden zabija bombami ludzi na bliskim wschodzie.
@FlasH: Jaki proces logiczny zaszedl w twej wyjatkowej mozgoczaszce laczacy jakiegos debila meczacego zwierzeta z prawakami? Przeciez nie wszyscy na lewicy to pedofile? prawda? xDD
a po drugie, PIS to partia lewicowa dajaca 500+, 13,14 i 15 wyplate/emeryture dla uprzywilejowanych grup zawodowych, menelowe+ i dodatek dla samotnych gejow
@FlasH: > 150 tys. zwolenników partii rządzącej zagłosowało na niego.

Przez pomyłkę?


Nie wiem jakim cudem dostał się do senatu, skoro wszyscy, którzy o nim słyszeli, wiedzieli, że to buc.
Sam osobiście go nie znam, ale wszyscy mówili, że to taki Janusz i choleryk na dodatek.
Wystarczyło przeczytać te jego chaotyczne banery na przyczepkach, by móc wyrobić sobie zdanie o tym człowieku.
A w tym jego znęcaniu się nad psem, zdziwiło
źródło: comment_1617366770EvimQluXscs3CmN6hzVLsx.jpg
Ale trzeba być muflonem intelektualnym żeby wyraźne objawy choroby psychicznej łączyć z przynależnością partyjną albo poglądami. Niektórzy chyba tylko czekają na takie wiadomości żeby z satysfakcją móc o tym napisać i wyraźnie zaznaczyć, że ten to nie nasz, on to na pewno jest od was... a jeśli przeciwnie, jeśli trafi się jakiś niewygodny dla was news no to wtedy to już tak nie działa, wtedy jest kwik że przecież na podstawie jednostki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patykiem_pisane: ogólnie zgadzam się z Twoim argumentem, ale:

Tez koledzy przenieśli ciebię do innej parafii gdy wykryli że zabawisz się z ministrantami?


Ta część jest naprawdę zbędna i krzywdząca.

Ogólnie porównywanie Senatora znęcającego się nad otoczenien do jakiegoś randoma z Internetu z (być może) jakimiś zaburzeniami, czy fetyszami jest tragicznym zabiegiem. W pierwszej kolejności Senator jest w strukturach partii, potem wybierany jest przez obywateli, jak zostanie wybrany, to ma wpływ na
@Chrystus: A ja jak się dziwiłem, że z mojego okręgu Staśka Łyżwińskiego wybierali. Nawet plakatów nie rozwieszał. W piątek wieczorem przed wyborami jeździł samochodem i przez megafon mówił "Stanisław Łyżwiński kandydat na posła - Samoobrona lista nr ..., Stanisław Łyżwiński zastępca Andrzeja Leppera" i to cała kampania.