Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy warto robić prawo jazdy kat.C+E mając 26 lat? Boje się, że jak teraz zrobię to za kilka lat będą autonomiczne ciężarówki i zostanę z ręką w nocniku.

#transport #bekaztransa #zycietruckera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6066523f419888000b5d3228
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 43
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: aktualnie najlepsza praca dla osób bez wykształcenia. Widzę, że u mnie wszyscy osiedlowi patole poszli na tiry xD Inwestujesz 10k na prawko i uprawnienia, a później jeżdżąc za granicę możesz wyciągnąć 8-10k kosztem życia jak pies w budzie, srając po krzakach, myjąc się raz na tydzień i lejąc do butelki xD
No ale cóż, takie życie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem taki sam dylemat i to samo gadałem bratu 7 lat temu. Ja skończyłem studia, w międzyczasie też zrobiłem prawko i wiesz co? Od 3 lat nie pracuję jako inżynier tylko okresowo jeżdżę na tirach po zachodzie, dostaję 200€ dniówki od Holendra i jestem zadowolony. Nawet jeśli wjadą autonomiczne ciężarówki to kurs spłacił mi się już z 20x xD Najwyżej się przekwalifikuję.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

chłopie, zanim doczekasz się wykorzystania autonomicznych ciężarówek w skali w której to faktycznie zacznie powodować problemy z znalezieniem zatrudnienia jako kierowca, to będziesz już dawno na emeryturze albo w grobie xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Autonomiczne ciężarówki? Mooooże za 15 lat, tylko na autostradach i tylko pomiędzy dużymi centrami dystrybucyjnymi leżącymi zaraz przy zjazdach. Autonomiczna ciężarówka próbując trzymać się linii i przepisów stanie w polskim mieście na pierwszym skrzyżowaniu.
  • Odpowiedz
Czy warto robić prawo jazdy kat.C+E mając 26 lat. Boje się, że jak teraz zrobię to za kilka lat będą autonomiczne ciężarówki i zostanę z ręką w nocniku.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli chociaż 10% osób nie zrobi prawka C+E bo autonomiczne ciężarówki, to na rynku będzie niedobór. Po prostu nie siadaj na laurach i w przerwach od jeżdzenia tirem naucz się czegoś innego. Jak lubisz duże maszyny to może papier na koparkę? Na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Weź przestań. Pewna robota na co najmniej 10 lat. A nawet jak będą automatyczne ciężarówki to i tak przez wiele lat będą wymagały nadzoru. Samoloty też latają w dużej mierze same, potrafią nawet same wylądować a jednak w kokpicie dalej jest dwóch typów.
  • Odpowiedz