Wpis z mikrobloga

@ColdMary6100: mam 32 lata i jedyne co mogę powiedzieć apropo drugiego obrazka to: TAK BYŁO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak dziś, kumpel miał kadeta a ja miałem ogarka, zrobiliśmy wyskocznie a żeby tego było mało to skakaliśmy na takiej górce żeby jeszcze bardziej oddać klimat #skokinarciarskie, kumpel wtedy złamał nogę. Obydwa motorki do kasacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś, z tym
@ColdMary6100: Niby tak ale w mojej wiosce by przypadek gdzie dzieciak 3 lata młodszy niż ja (jakieś 12 lat miał wtedy) wjechał komarkiem w ciągnik, pogrzeb 3 dni później. Z dwojga złego wolę pierwszą opcję chociaż sam za gówniaka jeździłem jak debil javami i innymi wynalazkami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@ColdMary6100: dlaczego spora część wpisów z #takaprawda to takie wysrywy ludzi którym się wydaję że mają rację?Jakieś boomerskie #!$%@? że te dzieciaki to teraz tylko przed kąkuterami siedzo i grajo w te gry wideło. Wystarczy spojrzeć przez okno i od razu widać że to nieprawda bo mnóstwo dzieciaków i młodzieży spędza czas na świeżym powietrzu.
@ColdMary6100: Ja sobie ogarnąłem jakieś deski.
Przy trzecim skoku prawie #!$%@?łem w stodołę :-) bo mi się miejsce na zawrotkę skończyło.
Prawie czyli się złożyłem i moto poszło kołami w wierzeje.

Gx
SHL 175, poważny sprzęt