Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JarekNoooTego: wciąż mnie nie rozumiesz, opisuje to co widzę na zdjęciu a nie jakiegoś koksa z 6pakiem z neta xd

przemiana opa git, tylko ten nadmiar skóry wszędzie najgorszy
nie zapominajmy też że wszystko inaczej wygląda jak stoisz wyprostowany a jak się zegniesz, wtedy wciąż bęben wisi
a już pomijając spojrzeć na brzuch w pozycji ala robienie pompek xd
@Hejtel: to jesteś na deficycie kalorycznym i ćwiczysz bez żadnych odzywek? Jak ćwiczysz hantlami masz problem z wydatkowaniem energii? W sensie czy dieta redukcja i ćwiczenia oporowe nie zgrzytają ze sobą? Co jesz po treningu na hantlach? Jak generalnie zaspokajasz głód bo ćwiczeniach będąc na redukcji? Odpisz bo ciekaw jestem i chce spróbować ale nie wiem jak się za to zabrać
@MaddoxX1911: kolego wyczuwam lekki ból dupy choć nie wiem o co bo na bank wyglądasz niebo lepiej, nie wiem dlaczego, ja nie kreuję się na jakiegoś kulturystę, po prostu chciałem i zdobiłem wszystko co się stało w mojej sytuacji. Wiem że wyglądam jak gówno. I żaden cud tego nie zmieni, zmiany są nieodwracalne. Ale mimo wszystko uważam że odwaliłem kawał dobrej roboty, a to nie koniec, chcę wypalić totalnie tłuszcz, a
@Lordon: wiesz co, irytuje jedynie gdy robię pompki lub rucham od góry laskę... ale tak to nie wygląda to źle wg mnie, widuję typów z dużo większymi brzuchami.