Wpis z mikrobloga

czemu w polsce jest taka mentalność ze jak coś się komuś nie podoba to znaczy ze go nie stać?


@rozjuszony_przecinek: Nie to co mentalność na zasadzie "ktoś ma coś co mi się nie podoba - przytyki o mentalnych nażelowanych siedemnastolatkach". ;)
Są ludzie, którzy nie zwracają uwagi na takie pierdoły w życiu jak BIAŁE BUTY W LESIE


@WabiSabi to chyba tylko dzieci którym matka buty czyści... tak naprawdę w dupie mam ile te buty kosztują czy 100 zł czy 1000 bo ja w przeciwieństwie do dzieciaków i biedaków którzy wydają połowę swojej wypłaty na buty, przede wszystkim patrzę na wygląd i materiały użyte. w dupie mam znaczek i nazwę marki. jeżeli mi się
@mrmydlo Nie mam pojęcia ile one kosztują, sam raz kupiłem air max za 800 zł bodajże były wygodne Ale nie jakieś super w zimę spoko do chodzenia ale w lato to #!$%@? noga się poci wole jakiś cienkie Najki za 200 Ziko.
takie buciory co ma Boras to kojarzą mi się z Frizami inną wersow to mniej więcej ten przedział 18 latków
@rozjuszony_przecinek: a czemu w Polsce jest taka mentalność, że #!$%@? się do czyjegoś ubioru, bo ja kompletnie nie jestem w stanie tego zrozumieć? Z twojego posta wylewa się mega szydera , bo 40 latek śmiał założyć coś, czego w twoim mniemaniu nie powinien, no chore to jest. Trochę na tym polega bycie dojrzałym emocjonalnie. Nosisz rzeczy, ktore ci sie podobają i masz #!$%@?. Zawsze komuś coś nie będzie się podobało. A
@Mu5tafa: a czemu w Posce jest taka mentalność że #!$%@? się do czyjegoś pochodzenia? Akurat z wsi nie jestem i nigdy nie byłem. Zdziwiłbyś się skąd pochodzę, a czy ma jakieś znaczenie? Takimi postami idealnie nadawałbyś się na forum onetu. Pozdro wariacie i trzymaj się tam w tym mieście!