Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1226
Wczoraj sytuacja bardzo nieprzyjemna, dzwoni jakiś typ czy nadal mam na sprzedaż ten telefon z ogłoszenia, no mowie ze tak, pyta kiedy mógłby podjechać, no to mówię mu ze cały dzień jestem dostępny więc nawet o 22 może być, to się umówiliśmy na 19, jeszcze go spytałem czy pasuje mu kwota 700zl, powiedział że 670 może zapłacić, zgodziłem się bo tyle to grosze. Gościu miał jakoś 60km do przejechania. Przyjechał lekko spóźniony a dokładniej 20 kilka minut no nieważne, schodzę do niego bo nie wpuszczam obcych do siebie, włączam tel, daje mu żeby sobie obejrzał sprawdził wszystko, umawialiśmy się na 670zl a ten wyciąga 600 i jakieś tam że tu jest porysowany tutaj pęknięty. Mówię mu, wstawiłem wiele zdjęć telefonu pod każdym kątem tak żeby było widać nawet te małe ryski niewyczuwalne pod palcem, rzetelnie opisałem, nie zatailem żadnego defektu jak pęknięty ekran. A ten, że na zdjęciu to lepiej wyglądało, mówię że zdjęcia są zgodne ze stanem faktycznym i nawet mu odpaliłem olxa pokazując wszystko, że się zgadza xD
To ten zaczyna swoje p0lackie gadki, że mało teraz zarabia bo KORONAWIRUS, bo musiał przejechać 60km i jeszcze drugie tyle z powrotem. No to mu powiedziałem, że przecież umawialiśmy się przez telefon na 670zl opuszczone z 700 xD ten że w takim razie nie bierze i żebym mu za paliwo zwrócił 60zl XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Wtedy to już miałem typia głęboko w poważaniu, mówię gościu #!$%@? miej ty rozum i jakąś godność, jak cię nie stać na iPhone i mniej zarabiasz to sobie kup starszy model albo inny telefon. Gościu prawie się z łapami rzucił, ale zdarzyłem się schować w klatce i wróciłem do domu. Jak można być takim imbecylem (ʘʘ)
#bekazpodludzi #olx

  • 110