Wpis z mikrobloga

Tinder to największy rak toczący obecne związki, relacje damsko-męskie i niszczący rodziny, który powinien być natychmiastowo zablokowany.
Nie jestem przegrywem, tym bardziej incelem, ba wręcz z listy roszczeń p0lek spełniam komplet. I o ile wyrywałem laski przez Tindera, ale jednak zachowania lasek na Tinderze były strasznie pretensjonalne i zwykle się czułem jak petent.
Mam nową dziewczynę poznaną w pracy, która nigdy nie miała Tindera czy Instagrama. Jest naprawdę śliczna i mimo tego jest zbiór zachowań, jej zaangażowanie, nie spotkałem się czegoś takiego wśród kobiet, które miały Tindera, nawet sporo brzydszych od niej. Kompletnie inny typ kobiety.
Masowość nawet nie ruchania, bo nie mam wrażenia, że dziewczyny w dobie Tindera uprawiają seks częściej niż przed nim biorąc pod uwagę akademiki, kluby i domówki, ale po prostu ten zbiór atencji, masowości i bezpostaciowości kompletnie rujnuje zachowania w relacjach damsko-meskich.
I to nie wina kobiet, ja nie jestem jakimś Chadem że zdjęć na tagu #blackpill robiłem selekcję że zdecydowaną większością idącą na lewo, a potrafilem mieć po 20-50 par dziennie, to jak to musi wyglądać z perspektywy ładnej panny
Naprawdę Tindera trzeba #!$%@?ć z kraju na zawsze.

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 18
Tinder to największy rak toczący obecne związki, relacje damsko-męskie i niszczący rodziny, który powinien być natychmiastowo zablokowany.


@Fan_Morawieckiego: W większości się z tobą zgodzę. Trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia aby poznać wartościową(?) kobietę, a przynajmniej taką, która nie ma #!$%@? ego tylko z faktu posiadania tzipy. Relacje na tinderze są powierzchowne, płytkie, nierzadko oparte na kłamstwie. W zasadzie facet nawet 8/10 i wyżej może poczuć się jak przedmiot i tym samym
@Fan_Morawieckiego: @Ajamamrogi: @megastulejka: Jak tak dalej to będzie szło to nawet normalni mężczyźni będą musieli traktować tego typu kobiety (bo kiedyś przecież muszą jakoś poznać) jak swoje przynęty (bądź też jak zwierzęta hodowlane) i trzymać krótko metodą kija i marchewki. Kijem będzie robienie co Pan każe a marchewą będzie seks. Niestety do tego to dojdzie. Kobiety przez to zniżają się do poziomu zwierząt hodowlanych a Panowie będą musieli wychowywać
To naprawdę doprowadzi do wielu nieszczęść, dlatego ważne by facet mądrze wychował własne dzieci bo coraz więcej kobiet ma problem z przekazywaniem właściwych wartości co prowadzi do problemów rodzinnych i patologii.


@Aik32fr45yd: Nie wychowasz swoich dzieci w żaden sposób. Dziś Ty, jako rodzic, spędzasz najmniej czas ze swoim dzieckiem, ze wszystkich osób. Państwo zabiera ci dzieciaka na 8h do szkoły, Ty sam pracujesz, dzieciak wchodzi w interakcje z ludźmi wychowanymi na
@greenbong: Spoko, pogadamy jak twoje dziecko pójdzie do szkoły, nauczone że np. dziewczyny są z tobą bo cię lubią, po czym życie mu pokaże że rodzice niestety nie wiedzieli o czym mówią. Najprostszy przykład, nauczysz dziecko że nie wolno kłamać, po czym świat mu pokaże żel udzie kłamią na każdym kroku. I jak on teraz ma znaleźć szacunek i akceptację innych ludzi skoro nie jest taki jak oni?
Media społecznościowe robią ludziom z mózgów sieczkę. Tinder, Instagram, Facebook, itp.


@Ajamamrogi: tez ale i niekoniecznie, wiekszosc ludzi to po prostu kretyni :), byle tylko jesc, wysrac sie, naruchac i spac i dowartosciowac sie w stosunku do drugiego czlowieka, tyle
Media spolecznosciowe tylko uswiadomily nam jak ogromna jest to liczba ludzi, tyle.
@Marek_Rekus: nie sądzę abym chciał mieć dziecko ale jeśli będę miał to nie martw się, miałem tak #!$%@? życie i osiągnąłem taki poziom samoświadomości, że będzie wychowane jak trzeba i spierdoksem nie zostanie
@Fan_Morawieckiego: nie przesadzalbym, po prostu efekt skali i nowych technologii. To jest ten sam typ atencji w realnym swiecie jakby dziewcze odstawilo sie (nie wiem - mini, duzy dekolt, mocny makijaz - cos takiego) i przeszlo sie ulicami. Duzo osob sie spojrzy, ktos zagwizda, moze ktos zagadac i guzik z tego bedzie.
nie przesadzalbym, po prostu efekt skali i nowych technologii. To jest ten sam typ atencji w realnym swiecie jakby dziewcze odstawilo sie (nie wiem - mini, duzy dekolt, mocny makijaz - cos takiego) i przeszlo sie ulicami. Duzo osob sie spojrzy, ktos zagwizda, moze ktos zagadac i guzik z tego bedzie.


@testowyandrzej: ale ile z tego będzie atrakcyjnych samców? I ile razy może się tak odstawić? To nie to samo, naprawdę.