Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 134
Co jakiś czas na tagu wykopki dyskutują kto jest najbardziej denerwującym członkiem tvgry. Typy sa różne, ale wśród najczęściej wymienianych pojawia się jajogłowy, brodacz z ukrytej prawdy i fangotten.
Mnie osobiście najbardziej drażnił Pan Mateusz, ale zmieniłam do niego nastawienie i polubiłam go odkąd pojawiła się PANI JULKA.
Najgorsze co spotkało ten kanał, baba wrzucona tam tylko po to żeby się fajnie klikało.
Nie można jej słuchać, wiedzy też brak - nie bez powodu na stronie została opisana jako specjalistka od simsów (kto by się spodziewał xD)
Pani Julka brzmi jakby ktoś napisał jej tekst a ona go po prostu tak sztywno czyta. Głos tak irytujący, że nie da się oglądać. Najważniejsze jednak, ze spełnia swoje zadanie - przyciąga spermiarzy, którzy nabijają wyświetlenia i piszą komentarze.
Musiałam odpuścić niestety flesze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spieszmy się doceniać ekipę tvgry, bo niewiadomo czy nie zostaną zastąpieni kolejna Julką dla wyświetleń
#tvgry #gry #gownowpis
Upssy - Co jakiś czas na tagu wykopki dyskutują kto jest najbardziej denerwującym czł...

źródło: comment_1617176227QCu9reRbaBwPnF6jxbMCoo.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@koniarz: nie obrażam jej wyglądu, tylko fakt ze nie radzi sobie zbyt dobrze, a dołączenie jej do ekipy mialo na celu tylko i wyłącznie wywołanie reakcji smermiage, co jak wiadomo przekłada się na wyświetlenia.
Zamiast tego mogłoby być ciekawe materiały kogokolwiek innego z ekipy
  • Odpowiedz
@Upssy: xD chyba jesteś w błędzie.
Nie obrażając tej pani, to brakuje jej bardzo dużo żeby wywołać reakcję spermiage.
Wiem, że nie ocenia się książki po okładce, ale ta Pani wygląda jak jakaś 40 latka, która usilnie chce wyglądać na 15 latke.

Jak by załatwili tą blondynę z IEM'u a potem chyba z X-komu to może wtedy byłby spermiage, tak to ta różowo - włosa konkuruje na równi urodą z HEDEM
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Upssy: jej pierwszy odcinek na TvGry był naprawdę #!$%@?ący i sztuczny, w nowym widać już pewne poprawki. Trzeba dać każdemu szansę, jeśli będzie się ciągle poprawiać to może osiągnie poziom godny tego kanału, nie ma co jej tak fatalnie oceniać po dwóch odcinkach
  • Odpowiedz
@Upssy: Flesze to jest czytanie newsów, a nie przygotowanie własnego materiału.

A co do materiałów innych osób z ekipy. Jesteś pewny, że po prostu by nie było mniej materiałów, albo by były mniej dopracowane?
  • Odpowiedz
Pan Mateusz,


@Upssy: Ja tam lubię jego filmy. Szczególnie, gdy tematem jest coś związanego z kreskówkami lub komiksami. Dużo wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zashi: kiedyś go nie lubiłam, ale obecnie sie zrehabilitowałam i uważam, że Pan Mateusz jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Upssy: a ja jakoś lubię jej głos, film o gildiach był ok jak na prawie sam początek. Biorąc pod uwagę że dopiero zaczyna z własnymi materiałami - myślę że na potencjał się wyrobić.
  • Odpowiedz
@Upssy: Wut?
Ona z początku robiła jakieś poboczne materiały na tvgry plus, dopiero teraz zaczęła robić większe na główny kanał wiec raczej jej nie wcisnęli na siłe dla spermiarzy. Nie jest najlepsza w tym co robi bo dopiero zaczyna i samo stanie i gadanie do kamery tez jest dość trudne xD pan Mateusz tez z początku miał problem z płynna dykcją i niezbyt ciekawe swoje materiały ale się wyrobił ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Upssy: głos jest spoko. Ale ten film to było takie #!$%@? że wyłączyłem w połowie.
To są jej autorskie teksty bo jest zbyt dużo owijania w bawełnę nawet jak na tv gry.
  • Odpowiedz