Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 134
Co jakiś czas na tagu wykopki dyskutują kto jest najbardziej denerwującym członkiem tvgry. Typy sa różne, ale wśród najczęściej wymienianych pojawia się jajogłowy, brodacz z ukrytej prawdy i fangotten.
Mnie osobiście najbardziej drażnił Pan Mateusz, ale zmieniłam do niego nastawienie i polubiłam go odkąd pojawiła się PANI JULKA.
Najgorsze co spotkało ten kanał, baba wrzucona tam tylko po to żeby się fajnie klikało.
Nie można jej słuchać, wiedzy też brak - nie bez powodu na stronie została opisana jako specjalistka od simsów (kto by się spodziewał xD)
Pani Julka brzmi jakby ktoś napisał jej tekst a ona go po prostu tak sztywno czyta. Głos tak irytujący, że nie da się oglądać. Najważniejsze jednak, ze spełnia swoje zadanie - przyciąga spermiarzy, którzy nabijają wyświetlenia i piszą komentarze.
Musiałam odpuścić niestety flesze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spieszmy się doceniać ekipę tvgry, bo niewiadomo czy nie zostaną zastąpieni kolejna Julką dla wyświetleń
#tvgry #gry #gownowpis
Pobierz Upssy - Co jakiś czas na tagu wykopki dyskutują kto jest najbardziej denerwującym czł...
źródło: comment_1617176227QCu9reRbaBwPnF6jxbMCoo.jpg
  • 57
@Upssy: też jej materiałów nie oglądam, jej głos jest irytujący, a materiał nie jest dla mnie interesujący. Ludzie wspominają, że dopiero się pojawia na głównym kanale, więc można dać jej szansę.
Co więcej, ostatnio przestałem oglądać także szefa, bo jest strasznie nudny w ostatnich filmikach (o jakiś gówno achievementach) i próbuje na siłę rzucać sucharami. Chyba nawet spadł niżej niż Jordi, który dość długo grzał mocno ostatnie miejsce w tabeli. Cieszy
@Upssy:
- Hurr durr jakie równouprawnienie, w dupie im się poprzewracało, kobiety nie są dyskryminowane pod żadnym względem

Kobieta nagrywa materiał na tvgry:

- przecież wiadomo, że gowno się zna, wzięli ją tylko po to żeby przyciągała spermiarzy, na pewno ktoś jej te materiały robi, bo przecież nie ma prawa interesować się grami i samemu wymyślać sobie tematy
@SiDi: Michał jest cały czas, ale praktycznie nie robi materiałów video - on jest tam tak jakby technicznym od prowadzenia kanału, ogarnia komentarze, rozpiski wrzucania itd., dlatego mało się udziela.

Jordan się sporo poprawił moim zdaniem, ale to subiektywna ocena. Widać że przyjął krytykę do wiadomości i przynajmniej próbuje pracować nad gestykulacją/gibaniem/dykcją. I o ile materiał wymaga podania przykładu gry japońskiej tak to spada na niego, o tyle, przynajmniej mam takie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cthulu23: ale co ty tworzysz teraz?
Nie napisałam nigdzie, ze baby to som głupie i nie powinny nagrywać takich filmów. Napisałam tylko, ze nie lubię filmów tej osoby xD na wykopie regularnie zdarza narzekanie na poszczególnych członków tvgry - czemu można skrytykować Jordana czy brodziarza a Julki juz nie?