Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 134
Co jakiś czas na tagu wykopki dyskutują kto jest najbardziej denerwującym członkiem tvgry. Typy sa różne, ale wśród najczęściej wymienianych pojawia się jajogłowy, brodacz z ukrytej prawdy i fangotten.
Mnie osobiście najbardziej drażnił Pan Mateusz, ale zmieniłam do niego nastawienie i polubiłam go odkąd pojawiła się PANI JULKA.
Najgorsze co spotkało ten kanał, baba wrzucona tam tylko po to żeby się fajnie klikało.
Nie można jej słuchać, wiedzy też brak - nie bez powodu na stronie została opisana jako specjalistka od simsów (kto by się spodziewał xD)
Pani Julka brzmi jakby ktoś napisał jej tekst a ona go po prostu tak sztywno czyta. Głos tak irytujący, że nie da się oglądać. Najważniejsze jednak, ze spełnia swoje zadanie - przyciąga spermiarzy, którzy nabijają wyświetlenia i piszą komentarze.
Musiałam odpuścić niestety flesze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spieszmy się doceniać ekipę tvgry, bo niewiadomo czy nie zostaną zastąpieni kolejna Julką dla wyświetleń
#tvgry #gry #gownowpis
Pobierz Upssy - Co jakiś czas na tagu wykopki dyskutują kto jest najbardziej denerwującym czł...
źródło: comment_1617176227QCu9reRbaBwPnF6jxbMCoo.jpg
  • 57
@Upssy Wolę już posłuchać czytania z kartki niż kolejny raz słuchać Jordana jak wystawia pseudo laurki Cyberowi czy The Last of Us.

Co nie zmienia faktu, że oczywiście głównym powodem wprowadzenia tej Pani jest nabijanie kliknięć i wyświetleń :)
@floojd: i ogólnie jakoś mi to nie przeszkadza. Jest sobie jakąś laska typu simpomagnet, #!$%@? wyświetlenia się zgadzają. Jednak ja wolę oglądać "poważne" materiały szefa, który z wykształcenia jest historykiem i robi względnie dobra dziennikarska robotę, niż Jordana który #!$%@? "ciągle to robi", czyli liże jaja CDP i Sony xD Miejmy nadzieję że Julka się wyrobi i będzie wrzucać dobre poważne materiały, a nie będzie wypełniaczem dla spermiarzy xD
@Upssy: Nie jest irytująca, taka neutralna moim zdaniem, jak będzie robić filmy na interesujący mnie temat to zobaczę. Tak samo robię z resztą ich filmów, nie oglądam wszystkich materiałów tvgry.
@Upssy: jest nawet niezla ale ma jakis ujowy mikrofon, jak widac te cucki nawet nie potrafia pomoc dziewczynie (a moze sama nie chce to ja olali i teraz robi jak chce czyli byle jak kazda baba w robocie). glosu to ona nie ma wcale, tam paru tez nie ma ale oni chociaz probuja to maskowac roznymi wypasionymi mikrofonami.

najgorszy to chyba ten grubas mateusz dredziasz, taki typowy bartosz, wiadomo co sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czopek-wykopek: TY tak uważasz, niektórzy uważają inaczej.
Rozumiem, ze mozna narzekać icisnąć beke na wykopie z Jordana, dredziarza i innych, ale o Julce można mówić tylko dobrze bo inaczej zazdrościsz xD
Idz być spermiarzem gdzie indziej :D