Wpis z mikrobloga

Szachistka z #twitch (ma fajny przepity głos)
Wczoraj jakiś polski widz zwyzywał ją od żałosnych, bo po przegranym meczu próbowała się droczyć z naszym graczem, starając się umówić na następną wspólną transmisję z rewanżem :-D
Ciekawe, czy jego przesadzona reakcja to jedna z jaskółek, wieszczących przyjście nowego pokolenia mężczyzn, u których kobiety powodują nie odpływ krwi z mózgu do penisa, tylko raczej wylew żółci i agresję. Takie #czarnorycerstwo, ukształtowane od dzieciństwa przez #blackpill

#niebieskiepaski #przegryw #incel #ladnapani
ProfesorBigos - Szachistka z #twitch (ma fajny przepity głos)
Wczoraj jakiś polski w...

źródło: comment_1617102712ruiJao2pdGFBbmyImBgcfX.jpg

Pobierz
  • 21
@ProfesorBigos: mnie ciekawi, czy jak będzie można wybrać płeć, to czy rodzice będą chcieli mieć i chłopca i dziewczynkę, żeby było sprawiedliwie, czy będzie przewaga któreś płci. Patrząc na ten matriarchat w USA i UE to może będą wybierać dziewczynki, a wtedy się sytuacja z atencją ustabilizuje.
wrócą do mcdonalda na kasę zamiast żyć wygodnie na wasz koszt poprzez wygłupy ze streamowania


@TypowyZakolak: Kyrie eleison, ludzie zarabiają i utrzymują się z dostarczania rozrywki innym. Klikają w ten kąkuter, zamiast wziąć się za prawdziwą robotę. Co za niesprawiedliwość społeczna. A teraz wszyscy razem zaśpiewajmy chórem aż pod niebiosa "Wyklęty powstań ludu ziemi..."
@TypowyZakolak: Myślę że do wielu streamerek można się przyczepić, że zarabiają na spermiarzach i przegrywach, ale ta tutaj wybiła się razem z siostrą grając w szachy, była kadrowiczka Kanady i kobieca FM. To już trzeba być serio trochę #!$%@?, żeby cisnąć dziewczynę która robi to co robiła całe życie i się udało jej to zmonetyzowac ¯\_(ツ)_/¯
Ale nie wiem, nie moja bajka, nie oglądam streamerek a streamerow bardzo rzadko
@ZdeformowanyKreciRyj: Ja prychłem jak ona mówi do Bartka, że no dobra, ja cię trolluję, a Bartek (trochę autyzm) mówi "A, Ty myślałaś, że to co mówisz ma na mnie jakiś wpływ?" XDDDD
Z jednej strony trochę rozumiem, że była zła, robił ją jak chciał, wygrał 10 meczów z rzędu, a potem jeszcze się okazuje, że ucieka żeby grac z Hikaru, dupsko zapiekło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bartek
A no i jeszcze dla ludzi co nie ogarniają, oni oboje mieli ranking powiedzmy relatywnie podobny, grali o pieniądze (50 subów, w sumie ona chciała o 100 :D) ale ona się jakoś dziwnie umówiła z nim, że jak ona wygra 5 partii to wygrywa a on żeby wygrać musi wygrać 13 partii XD Trochę scam, ale okej, Bartek się zgodził, przegrał 1 grę, potem wygrał 10 z rzędu ( ͡° ͜
Polecam iść na całość jej oddać całą pensję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu daje Ci tyle magicznej radości. Patrzysz jak człowiek z cyckami gra. Zdecydowanie warto zrzucać się na jej luksusowe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TypowyZakolak: Powiesz to samo o oglądaniu Roberta Lewandowskiego albo Igi Świątek? Bo miliony z radością oglądają ich grę i zrzucają się na ich luksusowe życie.
@ZdeformowanyKreciRyj: @TotalDisaster: No dajcie spokój. Ona po prostu nie ogarnęła, że dla niego to jest ważna chwila w karierze. Jest przyzwyczajona do interakcji z innymi ludźmi podczas gry, więc nawet pewnie nie przyszło jej do głowy, że jemu rozmowa przeszkodzi. Jej chodziło przecież nie o dokończenie meczu, tylko o zapowiedzenie widzom drugiej wspólnej transmisji. A chłopak się zakręcił i zamiast zgodzić się na następny termin, to porzucił partię z Hikaru,
@ProfesorBigos: tak, dokładnie to samo. Pisałem chyba na wykopie, że zamiast domagać się jakiegoś śmiesznego i komunistycznego ograniczania zarobków piłkarzy należy po prostu przestać chodzić na mecze, przestać je oglądać i nie kupować produktów sponsorowanych przez piłkarzy. To wszystko, co możesz zrobić jako jednostka. Jeżeli takich jednostek będzie większość, to luksusowe życie celebrytów skończy się.
@Rolnikt: Bartek wziął się stąd, że robił turniej na twitchu bo Gucio i (chyba?) Demonz umówili się na mecz szachowy o 500 zł no i obaj sobie wzięli trenerów, no i Bartek był trenerem jednego z nich i jest bardzo entertaining. A potem on zrobił taki większy turniej dla streamerów no i o, wczoraj miał ponad 20k widzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TotalDisaster: xtentacion na yt chyba coś tam widziałem. Ogólnie gadał ze zerwał z jakąś laska itd ale od kilku dni w polecanych jest a ja nawet nie wiem kto to ( ͡° ͜ʖ ͡°)