Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
Jak tam incelu? Wymyśliłeś już swój "otwieracz" w pierwszej wiadomości który ma na celu wyróżnić Cię na tle innych facetów?

To świetnie!

Tymczasem kobiety piszą pierwsze do samców wysokiej jakości i walczą o ich atencję!

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow #klaudiusz #podrywajzwykopem #incel #bekazpodludzi
B.....W - Jak tam incelu? Wymyśliłeś już swój "otwieracz" w pierwszej wiadomości któr...

źródło: comment_1617100854lMvr8Wl3H2TBTU0jlpKkRW.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blackpill_RAW: Jak przebiega weryfikacja czy mężczyzna ma powyżej 183cm? To jest przecież tak absurdalne, że w mojej biednej głowie się nie mieści - pytam bo jako naczelny piewca myślę, że jesteś poinformowany.
  • Odpowiedz
W ogóle wchodzenie od razu na podteksty erotyczne w rozmowach z obcymi ludźmi to jakaś abstrakcja, która do mnie nie dociera. Niestety ja jestem jak ten Pioter na memie z nosaczem, któremu rodzice mówią: podchodzisz i ładnie prosisz pannę do tańca. Zawsze staram się kulturalnie zacząć rozmowę (ale nie jakoś sztywno), coś ciekawego napisać, nawiązać do zdjęcia/opisu, ostatnio z taką jedną pisałem chwilę i nagle z dupy przestała odpisywać. Schemat powtarza się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Arkos12:

Wolałbym w tym przypadku akurat mieć pewność, że laska z tych co nie popuszczają byle komu


Posiadanie takiej pewności w 2021 jest praktycznie niemożliwe, często jest tak, że to te "szare, grzeczne" są po karuzeli #!$%@?ów.
A no i kobiety nie popuszczają "byle komu", tylko głównie chadom.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: A co sie stało z tym przeciętnym kolesiem, bo miał spory odzew w parach. dodałeś tylko jedną wiadomość odmowy i znowu zacząłeś spam kimś atrakcyjnym. jestem pewny, że dużo osób Ci odmówiło, tylko tego tutaj nie piszesz. Wiadomo, że ten ładniejszy będzie miał łatwiej i nikt tego nie zaprzecza, ale nie zakłamuj rzeczywistości i pisz prawdę, a nie wybiórczo pod poklask przegrywów z wykopu. Sam tez kiedyś założyłem takie konta,
  • Odpowiedz
Uświadamiam Mirków dlaczego jako sub8 nie warto instalować tindera


@Blackpill_RAW: Jestem gdzieś w porywach 6 (jak przeszukasz profil to znajdziesz moją mordę) + mam kałdun. I nadal uważam że zdecydowanie WARTO instalować Tindera. I mogę przedstawić na to twarde dowody.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
zacznijcie napieralać na siłowni i wstawcie na profilowe fote bez koszulki to też będziecie ruchać takie Julki na ONSach.


@Medel1n_: Sugerujesz, że wszyscy z #blackpill ważą 200 kg i mają 150 cm w pasie?

Wołam @TestoDepot . Prawda to co pisze? Czy nie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz