Wpis z mikrobloga

@azmar netfix z książkami, łaaaał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja się nawet dowiedziałem niedawno, że jest takie CDA z takim duuużym ekranem. Tyle, że trzeba zapłacić za każdy film z osobna i ostatnio coś jakby zamknięte...
@kayleigh1507: Sugerujemy, że skoro Pani nie wie gdzie kupić baterię raczej nie wymienia ich w przemyśle, tylko otworzyła domowy czujnik do którego wchodzą jakiekolwiek paluszki. A takie po prostu były dołączone standardowo pewnie do urządzenia. Ale oczywiście zawsze można zakładać, że Pani zajmuje się organizacją i zaopatrzeniem w jakimś zakładzie przemysłowym i potrzebuje baterii profesjonalnych - a nie wie, że istnieje coś takiego jak sklepy z elektroniką. No cóż.
@crowfire: W urządzeniu, którego zadaniem jest uratowanie mi życia, chciałabym mieć najlepsze baterie - takie, które zaleca producent. Może jednak ta kobieta nie jest tak głupia, jak może sądzić ktoś, kto nie wie, że paluszki występują w różnych rodzajach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kayleigh1507: @Perzu: co wy #!$%@?, takie paluszki "industrial" to różnią się głównie wyglądem, w poprzedniej firmie kupowaliśmy takie na TME bo były najtańsze - przemysłowe to było tam głównie opakowanie, więc te że pewni były po prostu dołączone do lampki xD
Industrial może mają być przypadkiem dłuższy termin ważności, ale w przypadku takiej lampki to raczej bez znaczenia.
@brusilow12 Nie ma co jej wyzywać. Tu chodzi o wychowanie. Mi matka kazała szukać, przyjść do sprzedawcy z daną częścią lub wielu rzeczy mnie nauczyła jak reszta rodziny. Wielu ludzi nie nadaje się do bycia rodzicem. Siedzą przed telewizorem i nie zajmują się dzieckiem. Potem wychodzą takie kwiatki, że chłopak "stritłerowiec" pyta się jak umyć buty bo się naczytał #!$%@? o całym zestawie do czszczenia. ZWYKŁE BŁOTO SPECJALISTYCZNYM SPRZĘTEM. xD