Wpis z mikrobloga

  • 0
@brusilow12 Jeśli chodzi o sens odpowiedzi Marcina, to może i ma rację, bo trochę tak dziwne jak ktoś nie jest ogarnięty z tak prostą sprawą. Ale z drugiej strony, to jak trzeba mieć #!$%@? życie, żeby reagować taką agresją na coś co nie ma wpływu na życie tego gościa?
  • Odpowiedz
wystarczy po prostu nigdy nie używać sprzętów na baterie


@topola_osika: w 21 wieku praktycznie każdy przedmiot elektroniczny jest na baterie (różnego typu ale to nadal baterie). Potwierdzasz tylko jak niektórzy ludzie są nieogarnięci co do tego jaka rzeczywistość ich otacza. To nie jest jakaś tajemna wiedza ani specjalistyczna. Wystarczy przeczytać co na tej baterii/innej rzeczy jest napisane żeby wiedzieć z czym się ma doczynienia, no ale najwidoczniej to zbyt skomplikowanie
  • Odpowiedz
Znajomy 26 lat ostatnio chciał wysłać list do dziadka i prosił o pomoc, bo nie wiedział jak - po prostu nigdy tego nie robił


@topola_osika: No tak bo google mu zabrali, a dodatkowo na poczcie wcale nie jest pokazane jak adresować, czy jak opłacać xD
  • Odpowiedz
także niewiedza, że znaczki zależą od wagi, rozmiaru, miejsca wysyłki i różnicy ekonom/priorytet/polecony, może skonfundować


@topola_osika: Wszystko zazwyczaj mówi pani z okienka, więc dalej nie mogę uzmysłowić sobie co to za trudność
  • Odpowiedz
@topola_osika: Widzę, że nie możesz nacieszyć się swoją super umiejętnością xD Luz mi to nie przeszkadza, podobnie jak nie przeszkadza mi twój przyjaciel nieudacznik nie potrafiący wysłać listu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz