Wpis z mikrobloga

@brusilow12: Ja ostatnio przeczytałem książkę i mi się bardzo spodobało.
Wiecie może czy jest coś takiego, jak wypożyczalnia video, tyle, że z książkami?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@azmar netfix z książkami, łaaaał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja się nawet dowiedziałem niedawno, że jest takie CDA z takim duuużym ekranem. Tyle, że trzeba zapłacić za każdy film z osobna i ostatnio coś jakby zamknięte...
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: Sugerujemy, że skoro Pani nie wie gdzie kupić baterię raczej nie wymienia ich w przemyśle, tylko otworzyła domowy czujnik do którego wchodzą jakiekolwiek paluszki. A takie po prostu były dołączone standardowo pewnie do urządzenia. Ale oczywiście zawsze można zakładać, że Pani zajmuje się organizacją i zaopatrzeniem w jakimś zakładzie przemysłowym i potrzebuje baterii profesjonalnych - a nie wie, że istnieje coś takiego jak sklepy z elektroniką. No cóż.
  • Odpowiedz
@crowfire: W urządzeniu, którego zadaniem jest uratowanie mi życia, chciałabym mieć najlepsze baterie - takie, które zaleca producent. Może jednak ta kobieta nie jest tak głupia, jak może sądzić ktoś, kto nie wie, że paluszki występują w różnych rodzajach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kayleigh1507: @Perzu: co wy #!$%@?, takie paluszki "industrial" to różnią się głównie wyglądem, w poprzedniej firmie kupowaliśmy takie na TME bo były najtańsze - przemysłowe to było tam głównie opakowanie, więc te że pewni były po prostu dołączone do lampki xD
Industrial może mają być przypadkiem dłuższy termin ważności, ale w przypadku takiej lampki to raczej bez znaczenia.
  • Odpowiedz
@brusilow12: najśmieszniejsze jest to, ze na wykopie znajda się osoby broniące osoby zadające takie kretyńskie pytania. Jeden debil broni drugiego debila. Żeby nie wiedzieć gdzie kupić zwykle paluszki trzeba być na prawdę odklejonym od rzeczywistości
  • Odpowiedz
@brusilow12 Nie ma co jej wyzywać. Tu chodzi o wychowanie. Mi matka kazała szukać, przyjść do sprzedawcy z daną częścią lub wielu rzeczy mnie nauczyła jak reszta rodziny. Wielu ludzi nie nadaje się do bycia rodzicem. Siedzą przed telewizorem i nie zajmują się dzieckiem. Potem wychodzą takie kwiatki, że chłopak "stritłerowiec" pyta się jak umyć buty bo się naczytał #!$%@? o całym zestawie do czszczenia. ZWYKŁE BŁOTO SPECJALISTYCZNYM SPRZĘTEM. xD
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja no mam już książkę, ale taką cienką. A widziałem, że są takie grube książki i do tego w twardej oprawie. Taką łatwiej będzie się drapać za uchem, dlatego bym sobie pożyczył...
  • Odpowiedz