Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Ale ja jestem głupi czemu mnie zawsze ciągnie do jakichś 16-17 letnich malolat? Dziewczynka jarajaca się bad boyami I wszystkim co jest edgy I alternatywne, ma skłonności do manipulacji. No cudowny przepis na katastrofę, ale co ja poradzę że te starsze mają juz dwucyfrowy przebieg I #!$%@? wymagania, których prędko nie spelnie, są nudziarami I nie można z nimi nic ciekawego zrobić w życiu. Byc może chodzi o to że nie "wyszumialem sie" w wieku gimnazjalnym tudzież licealnym? Po prostu dla mnie naturalnym jest, że gdy się staram I widzę entuzjazm drugiej osoby to wtedy mnie to napędza do życia. Czy może po prostu jestem zjebem, który nie dorósł do związku z równolatka przy którym nie ma luzu?
#przegryw #prokuratorboners #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 34
@monster-erni: ja na odwrót, mam 18lvl i leciały na mnie jakieś szkolne blachary nawet ale jestem mentalcelem i #!$%@?łem i nie było seks mimo że nawet miałem jakąś tam możliwość to ja jednak wolałbym po prostu tą jedyną dom i dziecko a nie bzykanie sie z patuskami w kiblu w galerii ehhh
@monster-erni: A to ja na zabawe to bym się nie nadawał bo zaraz bym #!$%@?ł XD Ale one i tak były ode mnie wszystkie starsze więc nie w twoim typie - w moim tak ale czy z przebiegiem to nie wiem ale skoro łasiły się nawet na taka #!$%@? to pewnie tak ¯_(ツ)_/¯
@Meybah: To najfajniejszy wiek po prostu, skóra 16-latki jest bez porównania do czegokolwiek innego, tym bardziej że dużo dziewczyn jara szlugi, etc. i potem ma beznadziejną cerę już po dwudziestce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja już niemniej bym nie mógł szukać 16-tki, bo mam dwa razy więcej lat od niej. Mi by nie przeszkadzało, jej tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) małolaty chcą tak
@Meybah: @TypowyZakolak: Cięzko z tym będzie jak masz 22 lata. Teraz dziewczyny w wieku 16-17 lat zdecydowanie preferują rówieśników lub 3-4 lata starszych. Nie wiem skąd się biorą te historie ludzi mających ponad 30 lat ,że znają lub sami wiązali się z dziewcyznami mającymi np. 16 lat gdy oni sami mieli np. 24 czy 26 lat. Nie wiem. Może kiedyś tak rzeczywiście było. Ale dziś tak nie jest . Są
@Edenes: Dziwne to co piszesz bo ja mam 25 lat i regularnie poznaje 16,17,18 - nie maja żadnego problemu z moim wiekiem. To nie tylko o wiek chodzi ale tez jakim jesteś człowiekiem.