Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Ale ja jestem głupi czemu mnie zawsze ciągnie do jakichś 16-17 letnich malolat? Dziewczynka jarajaca się bad boyami I wszystkim co jest edgy I alternatywne, ma skłonności do manipulacji. No cudowny przepis na katastrofę, ale co ja poradzę że te starsze mają juz dwucyfrowy przebieg I p------e wymagania, których prędko nie spelnie, są nudziarami I nie można z nimi nic ciekawego zrobić w życiu. Byc może chodzi o to że nie "wyszumialem sie" w wieku gimnazjalnym tudzież licealnym? Po prostu dla mnie naturalnym jest, że gdy się staram I widzę entuzjazm drugiej osoby to wtedy mnie to napędza do życia. Czy może po prostu jestem zjebem, który nie dorósł do związku z równolatka przy którym nie ma luzu?
#przegryw #prokuratorboners #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reiden: tacy ludzie jak Ty to albo są cudotwórcy albo niesamowici fuksiarze. Ja mając 23 lata to już nie miałem za bardzo szans na poznanie takich 16-17 nastek bo nie były zainteresowane.. Teraz mam 26 lat ( jestem z rocznika 1995) i jakoś nie widzę aby takie nastki były mną zainteresowane. A co ciekawe wyglądam na chłopaka a nie mężczyznę ale widać że będę miał te ponad 20 lat.
Nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Edenes: To chodzi o usposobienie I temperament. Może jesteś zbyt dretwy dla takich? Może jakaś bariera pokoleniowa jednak I nie macie o czym rozmawiać?
  • Odpowiedz
@Edenes: Źle nie wyglądam, ćwiczę na silce, staram się dobrze ubierać ale chad ze mnie żaden. Fakt że wyglądam młodo. Jestem tez człowiekiem który nie lubi sztywniactwa, drętwości, bardziej taki skate z deską i gitarą, a nie jakiś mega poważny facet - być może to tez mi pomaga. Ja traktuje te dziewczyny tak jak się zachowują - jeśli sa ogarnięte to nie traktuje ich jak dzieciaków, tylko na równi ze
  • Odpowiedz
@Reiden: masz naprawdę sporo szczęścia, że udało Ci się poznać taką 16 nastkę ,tym bardziej że jej rodzice nie dość ze nie mają nic przeciwko to jeszcze chcą Ciebie z nią swatać. Dla mnie to jakaś abstrakcja albo obracamy się w jakiś innych środowiskach. . Żyjemy w kraju i w ogóle w cywilizacji zachodniej w której ludzie są do siebie bardzo nieufni i nienawistni ( np. w Ameryce Południowej ludzie
  • Odpowiedz
Ostatnio nawet poznałem mega ładną, inteligentną i ambitną 16latke u znajomych rodziców. Wpadłem jej w oko a co najlepsze - jej rodzice wręcz próbują nas śwatać


@Reiden: Może ona niezbyt inteligentna jednak i szukają dla niej opiekuna, bogatego szofera.
Chcą się córki szybko pozbyć bo widzą że niezbyt urodziwa i potem będzie gorzej albo jesteś z bogatej rodziny i chodzi o majątek.
Zobaczymy jak w końcu ją pocałujesz albo dojdzie
  • Odpowiedz
@Reiden: Zrozum że te 15, 16 co polują na bogatego opiekuna 25 letniego to mają większy przebieg niż niż 30 latki ze swoimi rówieśnikami. Widzisz że mówisz że ciągle poznajesz 15, 16 latki ale gdzie związek?? No gdzie?
  • Odpowiedz
@Czesterek: Po pierwsze na jakiego bogatego opiekuna? xd a po drugie - tak poznaje ale co z tego? Myślisz że z każdą coś się kombinuje? Poznajesz i tyle, do niczego nie musi dochodzić. Ewentualnie jak trafi się jakaś ogarnięta co faktycznie jest warta świeczki to co innego.
  • Odpowiedz
@Reiden To jako takie poznawanie to pewnie, każdy w miarę komunikatywny człowiek poznaje. Wystarczy znać sąsiadkę lub dawać korepetycje. Ale temat tego wątku mikro to o kolesiu który szuka partnerki 16 latki.
  • Odpowiedz
@Czesterek: To zależy ile ten ktoś ma lat. Dla mnie tak Max różnica w tym wieku to 10 - ale to zależy od wielu czynników. Wiadomo ze dla kogoś 25 lat, większość 16 jest od razu skreślona, ale trafi się czasami fajna, ułożona dziewczyna i ja naprawdę nie widzę nic złego w spotykaniu się z taką. Szczególnie jeśli dobrze zna się jej rodzine, towarzystwo, jest wiele wspólnych punktów. A czy
  • Odpowiedz
@NaAdanosa: a ten związek jest niepoważny czy co ? Wiadomo że masz bardzo młodą dziewczynę i ona jeszcze dojrzeje bardziej. Jak jest fajna to daj jej szanse . Po co szukać następnej. Dziewczyny w twoim wieku też nie są zbyt poważne. Mam 26 lat i doskonale pamiętam jakie były koleżanki w wieku 23 lat. Niewiele więcej dojrzałe niż wtedy jak miały 17 lat
  • Odpowiedz