Wpis z mikrobloga

Testując trochę na szybko to jestem raczej zadowolony:

+ mega poprawa w AI przeciwników, balansie walki (trudniejsza) i ogólnie zabawa z walki
+ nowe tekstury/warianty wyglądu przeciwników/npc/samochodów/reklam
+ nowe/częściej aktywujące się dialogi między NPC i gangusami
+ o wiele większa ilość gangusów na mieście, w tym nieagrysywnych zajmujących się jakimiś czynnościami jak również okupujących nowe miejscówki
+ nowe scenki/w końcu działające scenki z gangusami rozrabiającymi na mieście
+ o wiele większa ilość npc na mieście
+ npc o wiele częściej wykonują czynności poza spacerowaniem
+ w końcu npc potrafią ruszać ustami, ich czynności mają mniejszą ilość wizualnych gliczy
+ w końcu po strzeleniu w samochód npc potrafi dodać gazu i uciec ze strefy zagrożenia zamiast wysiąść i kucać na ulicy (aczkolwiek zdarza się to dosyć rzadko...)
+ lepsza wydajność/brak downgrade graficznego
+ brak podmiany tekstur na wysoką rozdzielczość na moich oczach
+ sporo drobnych zmian QoL - nowe znaczniki na mapie, nowe ikonki granatów, lepiej widoczny loot, lepsza przezroczystość szybki od motocykla scorpion, usunięto dziury w mapie, błąd z brakiem zapamiętywania języka gry itp

+/- usprawnienia interfejsu, masowy crafting tylko wybranych elementów, drobne problemy z interfejsem na padzie, których nie było wcześniej
+/- nowy model jazdy, mam mieszane uczucia, muszę więcej potestować
+/- naprawiono problemy ze ścieżkami npc w jednym miejscu, żeby zepsuć ścieżkę w drugim...

- NPC lubią się spawnować przed moimi oczyma
- policja nadal wujowa
- okazjonalne glicze jak klony npc, npc zanurzony po kostki w betonie, npc spawnujący się jeden na drugim
- pacz nie naprawił błędów w zabugowanych skryptach zadań (trzeba zacząć grę od nowa...)

Nie testowałem w żaden sposób trybu fabularnego, po prostu się kręciłem po mieście.

Jak na wczesny dostęp to jest coraz lepiej, na pewno w porównaniu do pacza 1.1 to są kosmiczne zmiany, ale jako całość to wypada raczej przeciętnie.

#cyberpunk2077
Pobierz
źródło: comment_1617057053s99UbIu8tX3CH7ioo3GdrW.jpg
  • 4
@pablo397: > pacz nie naprawił błędów w zabugowanych skryptach zadań (trzeba zacząć grę od nowa...)


Mi po tym patchu quest z Bugbear (Heating up bodajże) zaczął działać. A z tego co pamiętam sprawdzałem czy działa po każdym patchu