Wpis z mikrobloga

Ściągnałem patcha, chciałem pograć, ale ja p------e. Pierwsza akcja i nie mam siły więcej. Kasuje to g---o, bo człowieka krew zalewa.

#cyberpunk2077
zartynabok - Ściągnałem patcha, chciałem pograć, ale ja p------e. Pierwsza akcja i ni...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zartynabok: ja napisałem żądanie zwrotu hajsu po ~18h gry, zaproponowali mi zwrot na gog, nie zgodziłem się, przelali kasę na konto bankowe. To była najlepsza decyzja w zeszłym roku (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@zartynabok: ja w-----------m wczoraj bo mi brakło miejsca na gry z gamepassa xD Cały czas mam z tylu głowy zeby zagrac w to jeszcze raz, ale jak przypominam sobie jak bardzo męczyłem sie zeby przejść to chocisz raz to az mnie skręca. K---a ta gra byla tak ciezko c-----a, że chyba zaden patch juz tego nie naprawi :/ może po next-gen patchu troche sie poprawi na konsolach, ale wątpię bo
  • Odpowiedz
@zartynabok: Tylko uwazaj bo tutaj nie mozna pisac zle o tej grze, zaraz Cie fanboje z CD reda zjedza i powiedza ze wcale tak nie smierdzi, jak juz sie przyzwyczaisz do zapachu gowna, plus warto czekac na patcha za 3 lata xDDD
Jak ostatnio pisalem ze ta gra to gowno to tylko pisali "A PEWNIE NAWET NIE GROLES NIE, TYLKO CD RED DURR"
  • Odpowiedz
@zartynabok: kupiłem x-series, widziałem to g---o u szwagra na PC, ograłem trochę i pomyślałem ze jak zrobią patche to kupię na xkloca za 19,90 w stonce na przecenie. Ale k----a nie, oni wymyślili ze jebna downgrade co by lepiej ten szajs chodził na xone i teraz na x-series ten chłam wyglada gorzej jak 3 miechy temu. Odwołuje swoje słowa byłem skłonny ich wspomóc 19,99 złotymi teraz c--j im w dupę.
  • Odpowiedz
@Skatedog: najgorsze, że wg ich bajek i zapowiedzi ta gra miała być nie wiadomo jak dobra, dziesiątki mechanik, zaawansowanych ai itp. A jest k---a niczym. Jedyna dobra rzecz jaką mi przyniosła ta gra to upgrade kompa i kupno grafiki po normalnej cenie jeszcze wtedy.
  • Odpowiedz