Wpis z mikrobloga

Ściągnałem patcha, chciałem pograć, ale ja p------e. Pierwsza akcja i nie mam siły więcej. Kasuje to g---o, bo człowieka krew zalewa.

#cyberpunk2077
zartynabok - Ściągnałem patcha, chciałem pograć, ale ja p------e. Pierwsza akcja i ni...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ju@zartynabok: Szkoda chłopaków z cdp, wiedzmin rulez, na ich miejsu jakbym tak dał d--y to latami bym dopracowywał grę, albo że skulona głową przepraszał za własne n---------e mózgowe, zrobiłbym dla zawiedzonych fanów kika innych gier za friko, mają tyle milionów że w głowie się nie miedci, w sumie na ich miejscu jak głośność i honor by mnje zabijała to bym o-------ł jakąś akcje w ramach przeprosin za xxx mil euro, a samemu
  • Odpowiedz
@zartynabok: Ja Cię ziomek kompletnie rozumiem, bo miałem to samo z Watch Dogsami 1 jakieś 6 lat temu czy coś, od tamtego czasu już nie kupuje niczego na pre orderze, bo co w-------m na kolekcjonerkę to moje xD. Już serio GTA 3 które wyszło prawie 20 lat temu było bogatsze w skrypty i AI, co im po tej super "Next genowej" grafie, skoro tak jak pisałeś nie ma tam 80%
  • Odpowiedz