Wpis z mikrobloga

Dywagacje na temat: #p0lka i #depresja. Zapraszam do lektury.

Wiele osób z tagu #przegryw zarzuca różowym, że nie mogą mieć depresji. Może zdziwię wszystkich ale mogą, te po zderzeniu ze ścianą. Jak w poprzednim poście (kto nie czytał, serdecznie zapraszam do lektury - https://www.wykop.pl/wpis/56438905/meska-atrakcyjnosc-kobiecej-nie-biore-pod-uwage-na/ ), podzielmy różowe na dwa odłamy: te przed 30 (przed zderzeniem ze ścianą), te po 30.

Młode p0lki.
Czyli większość wypokowych różowych, z największą wartością na rynku matrymonialnym, niebiescy wręcz się o nie biją. Można je spotkać żalące się, że mają źle w życiu, że mają depresję. Absurd. Różowa która ma konto na wypoku i jest w kwiecie wieku, nie ma absolutnego prawa mieć depresji. Chwilowe doły, jak to fachowo określam są spowodowane głównie drobnostkami, takimi jak okoliczny #chad tudzież #chadlite nie jest nimi zainteresowany. Co więcej (!), wtedy p0lka mówi, że żaden mężczyzna się nią nie interesuje. Po prostu większości nie uważa za mężczyzn. Następnie dochodzą problemy rodzinne, z których różowej łatwo wyjść, wystarczy złapać typa z mieszkaniem. Easy peasy. Kolejno mogą się pojawić problemy z edukacją, problemy na studiach, w szkole średniej. Wiem jak to wyglądało u mnie na studiach, chętnych do pomocy różowym jest aż za dużo. Wina leży tylko i wyłącznie po jej stronie, jest taką miernotą, że nawet mając takie pomoce i możliwości nie jest w stanie tego wykorzystać.
Od reguły są wyjątki, różowe które nie znają swojej wartości jako kobieta na rynku matrymonialnym, nie mają konta na wypoku czy też innych portalach społecznościowych. Siedzą jak myszy pod miotłą. Nie zdają sobie sprawy, że ich problemy mogą być prosto rozwiązane, taka depresja nie trwa raczej długo bo zaraz znajdzie się rycerz na białym koniu który białogłową wyciągnie z dołka. Jaką dostanie nagrodę gdy p0lka dowie się o swojej wartości? Co najwyżej kopa w dupę bez uprzednio posiadanego chada na boku.
Dla kontrastu proszę sobie wyobrazić gościa 3/10, który ma podobne problemy. Podoba mu się ładna dziewczyna? On nawet dla niej nie jest mężczyzną a inne 3/4 nie zabiegają do poprawy mu humoru. Problemy rodzinne? No to #!$%@? na mieszkanie, może po kilku latach uda Ci się zdobyć zdolność kredytową i kupić tą kitkę, albo trać hajs na wynajem przez co odpada możliwość oszczędzania pieniędzy na własne mieszkanie. Masz problemy w szkole tłuku? No to po prostu jesteś jełopem, nikt Ci nie pomoże. Czasem może zdarzy się jakiś kolega o dobrym sercu ale to rzadkość.

W przypadku p0lki w kwiecie wieku, depresja jest synonimem daj mi po prostu uwagę chadzie i przeprowadź mnie za rączkę przez moje problemy, a Ty odpadzie nie patrz się na mnie bo i tak nie masz u mnie żadnych szans.

P0lka po 30.
Weźmy pod uwagę tylko te którym nie wyszło z wystarczającymi dla nich samcami (ponieważ inne po prostu są szczęśliwe XD). Dzielą się one na dwie podkategorie: miłe ciocie oraz wyzwolone kobiety.
Miłe ciocie, dobrze zdają sobie sprawę że wypadają już z obiegu i jedyne na co mogą liczyć z atrakcyjnym samcem to ONS a nie związek. Sprawiają pozory pomocnych miłych kobiet, jednakże to co się dzieje w ich głowach jest niesamowite. Gdy maska spada pokazują swoją frustrację, zaczynają wyzywać, próbują jak najbardziej poniżyć mężczyznę i zniszczyć poczucie jego własnej wartości (notabane pozdrawiam różową miłą ciocie z którą wczoraj miałem okazję porozmawiać). Próbują jeszcze swoich sił na rynku matrymonialnym, jednakże z marnym skutkiem, przez co rośnie frustracja. Kobiety te przeżywają w swoich głowach piekło, lecz próbują się z tym pogodzić w godny sposób.
Wyzwolone kobiety, największy odpad, który nie potrafi pojąć, że nie jest już tak atrakcyjny. Wylewa swoje żale na mężczyzn, pisząc że ci prawdziwi już nie istnieją. Otóż istnieją, tylko nie są zainteresowani takimi odpadami. Gdzie w przypadku miłych cioci jest szansa, że jakiś mężczyzna złapie się na ich grę, to tu nie ma złudzeń. Mężczyzna, który choć trochę się szanuje nawet na splunie na taką wyzwoloną kobietę. Oczywiście, nie przeszkadza im to na usidlenie beciaka czy złapaniu szczęśliwie chada na ONSa. Nie rozumiejąc przy tym czemu ten chad chciał ją tylko zaliczyć.

Kobieta ma depresję będąc z mężczyzną którym gardzi i się go brzydzi, ale jest w stanie zapewnić byt jej i jej bachorom (beciakiem), przelewa swoje frustracje, jest nieszczęśliwa, wie, że już nigdy nie będzie się tak bawić i być tak szczęśliwa jak w swoim złotym okresie. To jest właśnie drodzy czytelnicy kobieca depresja.

Zapraszam do podzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

Źródła:
Własne obserwacje
Fora kobiece
Odbyte rozmowy
Biologia

#rozowepaski #zwiazki #p0lka #przegryw #depresja #niebieskiepaski
Pobierz Rath - Dywagacje na temat: #p0lka i #depresja. Zapraszam do lektury.

Wiele osób z ...
źródło: comment_1616928105QQKxBKj6ihQT9aoWE7IRxM.jpg
  • 36
Wiem jak to wyglądało u mnie na studiach, chętnych do pomocy różowym jest aż za dużo. Wina leży tylko i wyłącznie po jej stronie, jest taką miernotą, że nawet mając takie pomoce i możliwości nie jest w stanie tego wykorzystać


@Rath: pożal się Boże, ale pieprzysz głupoty. Na medycznych ci nie pomaga bo jest wyścig szczurów, na politechnice też nikt mi nie pomaga. xD Poza tym nierozumiem jak można być tak
Czyli wmawiasz mi, że to co widziałem na własne oczy jest nieprawdą.


@Rath: uj wie na tym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja widziałam zupełnie co innego > . Może jesteś wyjątkowo brzydka temu brak pomocy

@Rath: pewnie tak, ale wtedy twój wpis traci sens ¯\_(ツ)_/¯
@Rath: Mam w sumie pytanie trochę w temacie i jednocześnie nie na temat.
Czym tak dokładnie jest ta wartość na rynku matrymonialnym?
Atrakcyjność, płodność, oba? Czy jeszcze zupełnie coś innego?
Pokazując wyjątek chcesz obalić regułę.


@Rath: raz byłeś na studiach i zrobiłeś o tym akapit twierdząc że tak wygląda na każdej uczelni. Kto tu robi z wyjątkow regułę w tym wpisie? Ja tylko dałam do zrozumienia że moja perspektywa całkiem się różni
W dziale IT 3 osobowym tylko jeden idiota był u nas, który wykonywał zadania do szkoły dla dziewczyn z działu backoffice... Mnie i kierownika nie ruszało szczucie cyckiem i wygląd 7-10/10... Wywalone na to. Odwalić pańszczyznę i cześć z januszexa.


@BorysFiko: no i co z tego powiedz ty mi?