Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mecha_Wykalaczka: no to ile sie zarabia w Policji?pytam poważnie bo gadałem ostatnio na proteście z jednym z ziomkow z OPP (całkiem sympatyczny) to zapytal mnie ile sądzę ze zarabia no to bazowałem na danych z tej strony to mówił ze ma znacznie mniej. Ale no jestem ciekaw.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: i na c--j CI te 4k brutto za gównianą robotę i nawet nie możesz bez zgody przełożonych nic dorabiać, założyć własnej działalności i całe życie z---------ć za miskę ryżu udając ze 4k to jakikolwiek poziom życia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skipi1111: ale o co ci chodzi, 4k na rękę to znacznie więcej niż mediana. Mówię to w kontekście ludzi mówiących ze w policji takie tragiczne zarobki a to przecież nieprawda
  • Odpowiedz
@szyryfyry1 bo wykonuje, ma wylecieć z roboty dyscyplinarnie byle jakiś restaurator miał pieniążki? Każdy kieruje się własnym interesem i to nic nowego, winić za to możemy rząd i najwyższych szczeblem policjantów(w skali państwa) gdybyś ty był w policji robiłbyś to samo, chyba że nie masz kredytu, żony i dzieci a utrzymują cię rodzicie
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Chodzę do roboty i jak przełożony każe mi zrobić coś niezgodnego z bhp czy ja będę uważał to za coś zagrażające mojemu zdrowiu, życiu czy kogoś innego to odmawiam pracy i siema. Policja jak walczyła o swoje podwyżki to wiedziała kiedy iść na L4 i jak zaprotestować, teraz nie potrafią odmówić. Pretensje mam cały czas do rządu ale do nich też, bo nie Morawiecki biega z notesikiem i szuka
  • Odpowiedz
@szyryfyry1 "odmawiam pracy i siema" właścicielowi mieszkania też powiesz siema? Policjanci najczęściej nie mają żadnych kwalifikacji zawodowych(w krawężniku takich też nie zdobędziesz) Jak Policja walczyła o swoje podwyżki to mieli w tym wsparcie z góry. Obecnie szeregowi policjanci czy tam posterunkowi musieliby się wyłamywać betonom. Jak ktoś biega z notesikiem tylko by się przypodobać przełożonym to faktycznie jest odpałowcem.
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Właścicielowi mieszkania? Chyba nie zrozumiałem o co Ci chodziło z tym. To niech się wylamuja, jaki mają problem? Czy policji nie wstyd biegać za zwykłym Kowalskim i ich nekac? Czy do c---a Pana nie ma ważniejszych spraw do ogarnianie w tym kraju tylko nekanie normalnych ludzi? Żadnych przestępstw teraz nie ma, nie kradną, nie ma przemocy domowych itp. Itd? To jest priorytet policji? To gratuluję. Czy policja nie widzi
  • Odpowiedz
@szyryfyry1 chodziło mi o źródło dochodu, jak utrzymają siebie i rodzine jak powiedzą szefowi "siema"? To samo im powie właściciel mieszkania tj. Bank. No niestety, jak im przełożony powie że mają w 10 osób obstawiać klub pif paf, to co mają zrobić? Zacząć ulice patrolować? Słusznie, tylko po takim czymś leci dyscyplinarka, smutne realia
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Słuchaj ja im pracy nie wybierałem, trzeba było myśleć co się robi i czym jest praca w policji i z czym się to wiąże. Byky czasy lajtowe, gdzie sobie patrolowali krawężniki i spisywali za browar, ale ktoś kto ma IQ większe niż 30 pkt mógł przewidzieć, że sielanka wiecznie trwać nie będzie. Ja bym się spalił ze wstydu sam przed sobą, nie mówiąc o rodzinie/znajomych jakbym takie rzeczy miał
  • Odpowiedz
  • 2
@szyryfyry1 dobrze mówisz, jedynie co tam można mądergo zrobić to wypierd*lać. Założyłem własną działalność nie jest kolorowo ale jest lepiej i psycha spokojna i nikt nie dzwoni że zesralo się i jedyny week wolny w mc do roboty...
  • Odpowiedz
@kikoen: Miałem ziomka z podwórka, poszedł do policji jak zobaczył co się o--------a, a było to z 10 lat temu to po 2 latach dał sobie spokój i ze swoim bratem teraz handluja autami i żyje na poziomie. Bez żadnej sciemy.
  • Odpowiedz