Wpis z mikrobloga

1. Witam
2. Gratuluje 2 osobom, 1 która mnie znalazła ( to nie jest trudne ), 2 osobie które weszła na to konto i je usunęła ( wraz z wejściem na meila ) - było minęło łatwo odzyskać - czekałem czy ktoś powie coś nic się nie stało
3. Nie mam nic do ukrycia kim jestem, co robię i gdzie pracuję
4. Nie bronie rękoma i nogami CDP - bo to co robią teraz to nie strzał w stopę tylko we własne serce
5. Szkoda że nie ma jak kiedyś w necie - tylko hejt hejt i szkalowanie, kiedyś ( jak istniało grono.net ) można było normalne pogadać jako nastolatek a nawet spotkać się w realu - nikt po nikim nie jeździł - czasy się zmieniły szkoda
6. Spoko widziałem że tutaj przeszkadzam swoimi wpisami, ale chciałem pokazać że CDP niczym nie różni się od innych dev, tylko ludzie są zaślepieni - szkoda bo jednak bycie Polakiem powinno no właśnie - dobre bo Polskie, powinno się wspierać naszych - ale ludzie wolą zachód

I na koniec widziałem że komuś nie podoba się moja brew, tak jestem prawie łysy, a z włosów zostały mi duże brwi ( każdy męski członek rodziny po mamy stronie tak ma - to jest moja oznaka rodowa ), jak komuś się nie podoba OK, ale proszę spojrzeć w lustro i zobaczyć swoje wady.

Szkoda mi tego konta, więc je kliknięciem przywróciłem, bo już raz swoje kilku letnie konto gdzie zapodziało. Ale spoko nie będę tu wam swoim wywodów pisał....
#cyberpunk2077
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lazarus2077: niestety przetargi to najgorszy rodzaj zakupu.... Dobrze ze nie zawsze musisz... Uzależnione to jest od kwoty jaką się ma nq zakupy. Ostatnio lecimy w zakupach z wolnej ręki w sprzet della i hp na Intelu - jedyne co pada do dyski ssd i nvme
  • Odpowiedz
@cin123654: Dell dobry sprzęt! Ja trzy lata temu w biurach im pokupowałem AIO od lenovo żeby zminimalizować kablologię i syf a z laptopów to dele i hpki. Niestety jak bym miał dobre dojścia do dela to bym brał dele aczkolwiek mam od nich 3 AIO z dotykiem co z przetargu 5 lat temu jakaś firma robiła i to bardzo wadliwy sprzęt - chodzi o dotyk, który sam się dotyka więc
  • Odpowiedz
Cała kasa poszła na Cyberpunka po ruskim VPN ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rbbxx: I bardzo dobrze, chyba nie moglbym spojrzeć w lustro ze świadomością wydania na to gówno pełnej kwoty 200 zł
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: Już nic nie mówię, jak sobie strzelają w stopę - dali by chociaż listę zmian + data czekajcie do 29.03.2021. A tak to tylko czekanie będzie czy nie.... sam czekam, żeby skończyć grę w wersji 1.2 - i kiedyś tam wrócić jak będą dodatki. Ciepło idzie, czasu na granie nie będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cin123654: Francuzi zdaje się maja obowiązek puszczać iles procent muzyki francuskiej w radiu, i menu mieć we własnym języku. Często jest to wysmiewane przez zagranicznych autorów w książkach, że jak im zwrócisz na to uwagę to wzruszają ttlko ramionami i dalej robia swoje
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: Mi to się właśnie podobało - tam gdzie byłem ni cholery nie idzie się dogadać po ang ... mimo że pewnie młode osoby w sklepach potrafią ang, ale trzeba było porozumiewać się w ich języku. Wiadomo Paryż jako stolica to trochę inaczej - ale też było czuć Francję. A w naszej Wawie co czuć oprócz smogu ? tylko zachód
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Mam ponad 300 gier, i to nie małych indie produkcji. Spirciałem Kingdome Come na premierę żeby zobaczyć czy mi się będzie podobać - kupiłem oryginał na steamie. Wiesz czemu? Bo developer tej gry nie jest chciwym do bólu korporacyjnym szajsem który próbuje wycisnąć z ludzi każdy cent, często w moralnie i etycznie wątpliwy sposób.

Idź dalej wspierać biurokratyczne maszyny do zarabiania pieniędzy które postrzegają cię nie jako odbiorcę, a
  • Odpowiedz
@UrbanHorn:

Jeszcze im podziękuj za to że możesz zapłacić za ich produkt, jak to tutaj niektórzy robili z Cyberpunkiem.


Oczywiście, że dziękuję, znakomicie się bawiłem przy Cyberpunku. Kolejny zszokowany, że ludzie mają własne zdanie, inne od jego zdania. Jak to jest możliwe, co
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Stworzyłeś chochoła i dyskutujesz z chochołem a nie ze mną. Nigdy nie stwierdziłem że nikt się dobrze przy Cyberpunku nie bawił, bo sam mam 100h. Gierka taka sobie, na pewno nie to co było reklamowane. Drugiej połowy wypowiedzi nawet nie ma co zaszczycać odpowiedzią, bo to jest argument który słyszałem przeciwko piractwu około 2007 roku. Jeśli ktoś od tamtego czasu dalej stosuje tę logikę, to dyskusja jest jałowa.
  • Odpowiedz