Wpis z mikrobloga

1. Witam
2. Gratuluje 2 osobom, 1 która mnie znalazła ( to nie jest trudne ), 2 osobie które weszła na to konto i je usunęła ( wraz z wejściem na meila ) - było minęło łatwo odzyskać - czekałem czy ktoś powie coś nic się nie stało
3. Nie mam nic do ukrycia kim jestem, co robię i gdzie pracuję
4. Nie bronie rękoma i nogami CDP - bo to co robią teraz to nie strzał w stopę tylko we własne serce
5. Szkoda że nie ma jak kiedyś w necie - tylko hejt hejt i szkalowanie, kiedyś ( jak istniało grono.net ) można było normalne pogadać jako nastolatek a nawet spotkać się w realu - nikt po nikim nie jeździł - czasy się zmieniły szkoda
6. Spoko widziałem że tutaj przeszkadzam swoimi wpisami, ale chciałem pokazać że CDP niczym nie różni się od innych dev, tylko ludzie są zaślepieni - szkoda bo jednak bycie Polakiem powinno no właśnie - dobre bo Polskie, powinno się wspierać naszych - ale ludzie wolą zachód

I na koniec widziałem że komuś nie podoba się moja brew, tak jestem prawie łysy, a z włosów zostały mi duże brwi ( każdy męski członek rodziny po mamy stronie tak ma - to jest moja oznaka rodowa ), jak komuś się nie podoba OK, ale proszę spojrzeć w lustro i zobaczyć swoje wady.

Szkoda mi tego konta, więc je kliknięciem przywróciłem, bo już raz swoje kilku letnie konto gdzie zapodziało. Ale spoko nie będę tu wam swoim wywodów pisał....
#cyberpunk2077
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cin123654: nie grałem w cp, ale fajnie mi się czyta to co piszesz, do tej pory myślałem że to na prawdę shit, a teraz mam wrażenie że są bugi i redzi muszą je poprawić aby tą łyżkę dziegciu wyjąć. Na jakim sprzęcie grasz, i czy edycję z książką można dalej dostać?
  • Odpowiedz
@cin123654:
Yaaaay! Powrucil i on, Badoski we wlasnej osobie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) co tam, patch 1 2 juz wydany? Bugi naprawione, co CDPRku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bledy zalatane? Feature' dodane? ( ͡° ͜ʖ ͡°) duzy patch w releasie? Duzo fixow? Odpisz prosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
stema ciągle jest atakowane tzn dostaję meila o wygenerowaniu dodatkowego zabezpieczenia, a to znaczy że ktoś zna login i hasło


@cin123654: Jak masz okazję to polecam zainwestować w jakiegoś LastPassa, czy inny manager (jak masz duże samozaparcie z synchronizacją bazy to KeePass też jest spoko). Ciężko się przestawić, ale daje efekty (tylko oczywiście jak bierzesz coś online to nie ustawiaj hasła takiego jakie już kiedyś wyciekło ;) (z na szczęście
  • Odpowiedz