Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie że z jednej strony szpitale tak bardzo płaczą że potrzebują bardzo ludzi do pracy, a z drugiej strony jedyne co potrafią zaoferować to wolontariat. XDDD
Niech się w dupę pocałują, jak mają braki to niech zapłacą to ludzie się chętnie zgodzą, albo niech dadzą zgłoszenie wojewodzie na zapotrzebowanie i wtedy rzad zapłaci za to, ale nie dyrektorek razem z lekarzami teraz pewnie zarabiają po 20-30k miesięcznie z dodatkiem covidowym jak nie więcej, a brakuje im kasy żeby zatrudnić kilka osob chociaż na minimalną.

#zalesie #studbaza #pracbaza #medycyna
  • 3
@alteron: Powiedzieć Ci ile zarabiają lekarze w szpitalu tymczasowym? Mojej różowej, lekarzowi z doświadczeniem w pracy z pacjentami w stanie zagrożenia życia (nie radiolog albo dermatolog) zaoferowali 70 zł/h netto. Wiem, że dla większości osób to dużo, zaraz będą wielkie oczy, że jak można odmówić?! Ale prawda jest taka, że oni większą stawkę mają w nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej albo przychodni poz, lecząc katary i zapalenie spojówek. Także przykro mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alteron: płaczą dla atencji. Nikt Cie nie przyjmie bez wyksztalcenia i doswiadczenia do pracy w szpitalu. Takie gadanie dla gadania. Lekarze, ratownicy zarabiaja calkiem sporo. Mniej pielegniarki. Czesto pracuja na wielu kontraktach w formie b2b, stad zarobki 5 cyfrowe.