Wpis z mikrobloga

Chciałem się nieśmiało pochwalić moim znaleziskiem z nagraniem na temat przebiegu pożaru samochodu elektrycznego.
Motywacją do nagrania był fakt, że boli mnie to, że w PL tematem elektromobilności nikt nie zajmuje się na poważnie.
Są u nas setki fundacji, stowarzyszeń itd., ale moim zdaniem są to po prostu wehikuły do wyciągania rządowej kasy.
A tymczasem w Niemczech czy Skandynawii tym tematem zajmują się na prawdę!
I tak płaczemy, że I rewolucję przemysłową przespaliśmy pod zaborami, tranzystor zabrał nam PRL, a gdy wielkie przemiany technologiczne dzieją się na naszych oczach, to nam wystarczają igrzyska PIS PO.
Jako inżynierowi bardzo smutno mi się na to patrzy (,)
Tym bardziej, że siedzę w tym po uszy i sam ze sobą walczę, bo na prawdę łatwiej iść po prostu do Tesli niż się tu męczyć.
Ale w końcu to jest nasz kartonowy Kraj i jeśli wszyscy się od niego odwrócimy, to na zawsze pozostanie kartonowy...

Proszę o plusika albo dwa - fajnie jest zobaczyć jakiś prawdziwy entuzjazm i życzliwość po tygodniu zmagania się z różnej maści cwaniakami, którzy nic nie chcą tu zmienić, ale gęby mają pełne frazesów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/6027335/pozar-samochodu-elektrycznego-i-jego-gaszenie/

#baterie #motoryzacja #technologia #strazpozarna