Wpis z mikrobloga

Siema
Jakie macie wrażenia po graniu na płonącej cebuli jeśli chodzi o kontakt z innymi ludźmi? Mam wrażenie, że nikt się tam do nikogo nie odzywa... Próbuję zaczepić ludzi sobie expiąc, ale nikt sie nie odzywa jak boty XD Nie wiem, czy to jakiś tryb testowy, czy co, bo nie mam premium jeszcze, ale jak to ma tak wyglądać to chyba nawet nie będę go opłacać

#wow #worldofwarcraft #burninglegion
  • 6
@TMBRK: W trakcie expienia spotykasz ludzi z różnych serwerów EU. Nie ma znaczenia na jakim grasz, bo i tak w większości contentu występuje tzw. sharding czyli łączenie w krainkach ludzi z różnych serwerów (dlatego jak piszesz lub oni piszą, to jest XYZ-Burning Legion, albo ZYX-Draenor). Aspekt socjalny w trakcie expienia w WoW jest raczej marny, bo spora część ludzi robi to po raz kolejny i skupia się na zrobieniu tego jak
Nie polecam, byłem w kilku gildiach. Z ostatnich dwóch gildii odszedłem i przeniosłem się na inny realm

W jednej miałem wrażenie że ludzie mają mnie w dupie, zdecydowana większość ludzi chodziła na m+, gdzie ja chciałem inva to slotu nie było bo brali z puga albo była cisza jak chciałem swój klucz robić
Z ostatniej odszedłem przez dosłownie mentalne dno - pierwszy raid miałem robić, wchodzę na discorda i pisze że widzę
@TMBRK: dlatego przestalem w to grac bo ogólnie patrząc na te gierke to zatraciła aspekty mmo, kazdy goni byle szybciej, wyczyscic content tygodniowy i wylogowac sie. Jak nie masz gildii to gracze to takie npcty. Niby jestes na instancji ale czujesz sie jakbys grał z kompem

Za to odnalazłem to wszystko w runescape (old school) i podaje przyklad dlatego, zeby nie było mowione ze sie nie da w dzisiejszych czasach stworzyc
@TMBRK na expieniu szczególnie na trialu to prawdopodobnie nawet nie widziałeś Polaków :p. Na większości krain jest sharding i są ludzie z różnych realmow. Ja na blu gram i sobie cenie, ale nie oczekiwał bym jakichś aspektów socjalnych przed max lvlem i znalezieniem sobie gildii. Ja od bfa do teraz grałem w 4 polskich gildiach i w każdej się bawiłem dobrze :). Pierwsza to była typowo socjalna ledwo heroica wyczyściliśmy, druga to