Wpis z mikrobloga

  • 328
Uhhh Mireczki z #psy #pokazpsa trzymajcie razem ze swoimi pupilkami kciuki i łapy z moją sunię. Od ponad tygodnia choruje na babeszjoze od ugryzienia kleszcza. Kazdy dzien to walka u weterynarza oraz u mnie w domu gdzie daje jej zastrzyki sterydowe oraz podłączam kroplowki, dziś miała transfuzje krwi, nastepne dwa dni będą decydujące. Trzymajcie też kciuki zeby nie skonczyly mi sie pieniądze bo ta walka kosztuje fortune. Uwazajcie na swoje pupile kochani ;(
Sloneczko - Uhhh Mireczki z #psy #pokazpsa trzymajcie razem ze swoimi pupilkami kciuk...

źródło: comment_1616855246jVOCd05SdkHBviqH023rfn.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MalowanyPtak: bo pisze na forum ze smiesznymi obrazkami do ludzi, ktorzy zakladam ze nie maja pojecia o medycynie weterynaryjnej. za to kazdy sensowny lekarz raczej wie sam, jak zdiagnozowac babeszjoze...
  • Odpowiedz
  • 10
Niestety nie mam dobrych wiesci, dzis moja sunia odeszla ;( Wczoraj jeszcze byla żywa, biegała, dostawala zastrzyki, antybiityki, sterydy, kroplowki i wracala do zdrowia. Ostatnie wyniki badan krwi były fantastyczne, nie było juz wirusa. Niestety po babeszjozie zostala jej niewydolnosc nerek, wątroby oraz serca. Byłem na to przygotowywany przez klinikę, że wszystko moze byc ok ale moze wydarzyc sie sytuacja ktorej nie jestesmy w stanie przewidziec i pies odejdzie w kilka minut. Tak tez sie dzis stalo. Dziekuje Wam wszystkim za dobre słowo, kciuki. Mam nadzieje, ze jest juz ona w lepszym swiecie, gdzie nie musi codziennie walczyc z chorobą, bólem i juz nie cierpi. Dziekuje jeszcze raz.@mannoroth
@fizzly
@soniczka_spokojnegosnu
@
  • Odpowiedz
@Sloneczko przykro mi... Pocieszające jest że miała w tobie super kumpla,.który otaczał ja opieką. Odeszła kochana, zaopiekowana. Będzie ganiac wielkanocne zające jutro za tęczowym mostem!
Babeszjoza to szmata :(
  • Odpowiedz