Wpis z mikrobloga

Uhhh Mireczki z #psy #pokazpsa trzymajcie razem ze swoimi pupilkami kciuki i łapy z moją sunię. Od ponad tygodnia choruje na babeszjoze od ugryzienia kleszcza. Kazdy dzien to walka u weterynarza oraz u mnie w domu gdzie daje jej zastrzyki sterydowe oraz podłączam kroplowki, dziś miała transfuzje krwi, nastepne dwa dni będą decydujące. Trzymajcie też kciuki zeby nie skonczyly mi sie pieniądze bo ta walka kosztuje fortune. Uwazajcie na swoje pupile kochani ;(
Sloneczko - Uhhh Mireczki z #psy #pokazpsa trzymajcie razem ze swoimi pupilkami kciuk...

źródło: comment_1616855246jVOCd05SdkHBviqH023rfn.jpg

Pobierz
  • 91
@Sloneczko: ja w ostatni weekend wiozłem psa o 2 w nocy do weterynarza 100km ode mnie bo tylko tam zgodzili sie go przyjac o tej porze w weekend. Od roku lecze na serducho i ratuje mu zycie. Babeszjoze tez kilka lat temu mial. Obecnie leczymy go na zapalenie ucha, niedoczynność tarczycy i spowodowanym tym zespolem przedsionkowym. Wiem co czujesz. Ale pieski sa twarde, dacie rade! Razem ze Skubim trzymamy kciuki
EgoZet - @Sloneczko: ja w ostatni weekend wiozłem psa o 2 w nocy do weterynarza 100km...

źródło: comment_1616870473C6O4oPmNPbbppoxlXuyJNo.jpg

Pobierz
@Sloneczko: Nie chcesz zorganizować jakiejś zrzutki? Ja bardzo chętnie bym wpłacił jakąś symboliczną kwotę. Dobre Mirki zasługują na wsparcie. :) Trzymam kciuki za psinę, nie wolałeś podawać tabletek zamiast obroży?
  • 0
@Ammon narazie jeszcze kase mam na dalsze leczenie ale bardzo dziekuje za zainteresowanie ;)
@occulkot wlasnie jak wyzdrowieje to tez przerzucam sie na tabletki, wczesniej nie mialem swiadomosci ze takie istnieją.
@b0b3r pogłaskane ;)
  • 1
@Mirkomil uh, nawet nie wiesz jak wspolczuje i jak bardzo Cie rozumiem. Mam nadzieje, ze tutaj skonczy sie to szczesliwiej bo ja po nocach nie spie tylko siedze i patrze czy ona oddycha i zrywam sie na kazde jej podniesienie sie albo zmiane oddechu.