Wpis z mikrobloga

@blablalbla: może na czas ślubu tak ale na życie - weź skumaj, że to inna stylistyka, wiek i ogarnięcie zawodowe są kwestią w takim wypadku naturalną ale nie może być to jedyny weryfikator. Ona jest spoko ale prosta, jak już wielokrotnie wspominano, to dobre dziewcze ale vibe ma podobny do Kamila (imprezki disco sunrise, stylówa i znajomi spójni, a Karol jest bardziej boho)
@Olixi: nie wiem, nie śledzę tego jakoś uważnie nie wiem jacy oni są, głownie chodzi mi o dopasowanie wizualne XD kompletnie mi do siebie nie pasują, plus on taki synuś mamusi którego by najchętniej zatrzymała z 5 lat w domu jeszcze a ona konkretna babka, no i starsza.

Po prostu ta ze zdjęcia do tego od mamusi [ ja imion nie pamiętam ] mi pasowała jakoś idealnie i z wyglądu i
@blablalbla: niby tak, ja w sumie starałam się brać poprawkę na to, że to co #!$%@? jego stara to jedno, a może on chce czegoś innego, nie da się ukryć ze mieszka ze starymi - to miał być może bodziec do tego żeby się ogarnąć na własnym i już z babą, można to kwestionować ale ktoś gdzieś słusznie zauważył ze Agnieszka z poprzedniego sezonu tez wróciła do starych po nieudanym związku
@Dewasta: @blablalbla: Karol może liczył na powtórkę z 3 edycji - zgłaszając się do programu miał z tylu głowy, ze jednak jest szansa ze dobiorą mu „Anitę”. Niestety rozczarował się i widać też gołym okiem, ze kompletnie do siebie nie pasują szczególnie wizualnie. Myśle se Iga jest tak zafascynowana Karolem, ze będzie na tyle elastyczna i zrobi wszytsko żeby go zatrzymać jak najdłużej. Bo drugi taki już jej się nie
@Dewasta: Wzięcie Igi do programu podyktowane było tylko i wyłącznie potrzebą zrobienia jednej przypałowej pary która będzie nakręcała oglądalność. Takie są zasady show w TV. Jedna para ma być dobrze dobrana, druga nie wiadomo jak wyjdzie i trzecia jako nakręcająca emocje widzów. Każdy zgłaszający się musi mieć tego świadomość. Przykro tylko bo Iga będzie musiała zmierzyć się z publiczną weryfikacją "własnego Ja" a Karol stracił czas. Chociaż on to na tym
@szczurek_87: Widzę analogię z poprzednią edycją: Aga i Wojtek - Laura i Maciek (super dobrane pary, pewniaki), Oliwka i Łukasz - Iza i Kamil (wielka niewiadoma, uda się albo się nie uda), Asia i Adam - Iga i Karol (kompletny niewypał), Adam - Iga (najwięksi pajace), Asia- Karol (fajne osoby najbardziej pokrzywdzone). Życzę Karolowi aby skończyło się to dla niego tak jak dla Asi - szybki rozwód z Igą, a po
@galicjanin: nie przesadzajmy,nie porównywałabym Igi do gimbusa Adasia.Nie wyglada,żeby dziewczyna zanosiła się na zapłodnienie ze swoim byłym podczas małżeństwa z Karolem...
Jest roztrzepana i szalona,ale też otwarta i szczera.Nie odnosi się jak buc i raczej na kolejne randki nie będzie chodzić z przyzwoitką.
Niestety jak to z takimi osobami bywa,jest też naiwna.Jak sama jest szczera to nie potrafi dostrzec kłamstw.
Jest po prostu nieodpowiednio dobrana,a więc też pokrzywdzona przez ekspertów.Zaufala im