Wpis z mikrobloga

@Falochron77: ona powiedziała, ze chciała wybrać tę piosenkę ale zrezygnowała bo za mocny tekst - ja mam pistolet, nie przy sobie ale mam. rzygam pierwszym tańcem do tego - z 80% wesel na których byłam się tym otwiera, to popularna piosenka, zwłaszcza na pierwszy taniec. I ogólnie o co chodzi z tą kompatybilnością bo ona pracuje na recepcji w hotelu a on skończył szkołę w typie hotelarstwo - no i?
  • Odpowiedz
@Olixi: tak się wypowiadała ,że niesamowite ile podobieństw.Chociaz z drugiej strony pokazują ja tak,że jakby nie było podobieństw to zapuscilaby dla niego brodę ,żeby takowe znaleźć.
W pierwszej edycji te same studia to miał być punkt scalający związek,widać nie wyciągnięto wniosków.
Albo właśnie wyciągnięto.

Wesele ogółem uważam za zbędne ,sama odpuściłam tą imprezę.
  • Odpowiedz
@Boa_ksztusiciel szczerze to jak sobie przypominam Adiego i Anitę to też miałam ciary żenady. Ona nie do końca przekonana bo dali jej misia z bebzonem a on się do niej non stop kleił na podróży poślubnej. Gościu też miał niezle wymagania, żeby "partnerka nie miała końskich dziąseł"


@uszatniczka: Moze chadem nie byl ale jak Anita ogarnęła się, ze całkiem obrotny gość - własna firma itp to szybko zredukowała swoje
  • Odpowiedz
@Falochron77:

Niestety prawdopodobnie psycholodzy sobie z niej pod publiczkę zadrwili ,chyba że czeka nas jakiś plot twist


Obawiam się że to raczej nieudolność ekspertów którzy dobierając pary na zasadzie 100/50na50/1% nie potrafią dobrze zrobić nawet
  • Odpowiedz
@Boa_ksztusiciel: On chyba trochę podkolorował własną działalność na własną firmę. W DDTVN mówił, że właściciel firmy w której pracuje idzie mu na rękę dając wolne by mógł jeździć często do Anity. Tak czy inaczej finalnie musiał przenieś się do żony do Krakowa.
  • Odpowiedz
@Dewasta: Ale z tych 3 sezonów zostały 2 pary. Jedna która faktycznie była otwarta na eksperyment a druga przetrwała "bo dzieci" a anita może się spełniać instagramowo bo ma rodzinkę.
  • Odpowiedz