Wpis z mikrobloga

Hej mirki,
Skąd można wziąć małego kota? Od małego zawsze chciałem mieć kota, jakiś czas temu wyprowadziłem się od rodziców i nareszcie nie muszę słuchać że koty są be bo x y z.
Przeglądałem ogłoszenia na OLX, nawet miałem jedną dwudziestominutową rozmowę przez telefon. I ja rozumiem, że ludzie nie chcą oddawać kotów tak "po prostu". Więc ja rozumiem, że ktoś chce podpisać umowę adopcyjną, przeprowadzać ze mną wywiad, żeby wiedzieć komu dokładnie się oddaje w ręce żywe stworzenie. Nawet jeszcze rozumiem, że ktoś chciałby żeby wysyłać zdjęcia co jakiś czas żeby wiedzieć jak się ma kotek. Ale te całe wizyty przedadopcyjne to już dla mnie za dużo. Już nawet nie chodzi o to, że mam coś do ukrycia, albo że jest u mnie syf, nie. Po prostu nie podoba mi się sama koncepcja, że ktoś obcy będzie mi wchodził do mieszkania, choćby na 5 minut.

Byłbym w stanie wziąć nawet jakiegoś małego bezdomnego kotka, ale nie wiem nawet gdzie ich szukać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak więc, czy mógłbym mi ktoś pomóc i wskazać, skąd mogę wziąć kota w Katowicach albo w okolicach? Mogę nawet zapłacić ileś złotych czy postawić 4 czekolady. Po prostu chce mieć takiego małego wariata, którego będę mógł głaskać i się nim dobrze opiekować.

#koty #kitku #katowice
  • 33
@polskimurarzpl: spokojnie możesz adoptować kota bez tego całego cyrku, tylko "stowarzyszenia" wystawiają po prostu najwięcej ogłoszeń, szukaj prywatnych osób i tyle. Za wcześnie też kota nie możną brać od matki musi go trochę wychować żeby potem aż tak nie broił.

Jak szukałem kota to od razu odpuściłem te całe "adopcyjne" cyrki
@brh77603 No właśnie miałem dzisiaj taką 20 minutową rozmowę z babką ze stowarzyszenia i mi mówi że spoko, słychać że coś tam się znam i że nawet jestem już u niej wysoko w hierarchii osób które też chcą tego kota co ja, ale wizyta musi być i koniec tematu.
@polskimurarzpl: Poczekaj koty dopiero mają marcowe w kwietniu będziesz miał kotow do wyboru z olx tylko muszą się odchować więc pewnie w maju dostaniesz jakiegos. Ja też przeszłam przez "proces" adopcji kota że złomowiska i serio to jest upokarzające bo mi baba dom oglądała i #!$%@? farmazony. Mogą mnie oskarżyć jak mu się coś stanie xd