Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
Kupiłem pudełko do gejpassa tańsze niż low end karta graficzna w 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z pierwszych wrażeń, nie wiem jaki to upchali w tak małej obudowie. Stawiam że napęd BD zajmuje więcej miejsca niż by się wydawało. No a przy tym S'ka jest wręcz bezgłośna.
Pad minimalnie zmieniony od czasów X360 bo to konstrukcja wręcz idealna ¯\_(ツ)_/¯ UI spoko, zgubić się nie da.

Gry wyglądają bardzo dobrze a przynajmniej z odległości tych 3-4 metrów. Pewnie gorzej niż na Series X no ale jak za ~1000 zł mniej? Nie można narzekać. Współczuję tym co dalej kupują One S / One X.

#xbox #xboxseries #xboxseries #konsole #gry
Pobierz
źródło: comment_1616773390e3Evf3oH1oY0YVHcbjcbIF.jpg
  • 34
Pad minimalnie zmieniony od czasów X360 bo to konstrukcja wręcz idealna


XD właśnie tak

Gry wyglądają bardzo dobrze a przynajmniej z odległości tych 3-4 metrów.


Radzę też sprawdzić w jakiej odległości powinien poprawnie być ustawiony telewizor
@L3gion: Różnice między X a S będą widoczne dopiero gdy gry będą stworzone pod next geny. A w co grasz mireczku? Też mam xboxa i game passa ale za duży wybór gier tam jest xD
@Snaki: Nie ma czegoś takiego, jak odległość, z jakiej powinien być poprawnie ustawiony telewizor. Jak chcesz widzieć każdy pixel 4k to siedzisz metr od telewizora 50-calowego, jak Full HD - 2 metry. Ale siedzisz, gdzie chcesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gry wyglądają bardzo dobrze a przynajmniej z odległości tych 3-4 metrów.


Radzę też sprawdzić w jakiej odległości powinien poprawnie być ustawiony telewizor

@Snaki: Jakbym miał przestrzegać tych poprawnych odległości to albo bym musiał do salonu #!$%@?ć 70 cali albo sofę przesunąć na środek pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3gion: Mam Series S i nie dźwiga gier dopiero na OLEDzie 55 cali od którego siedzę 1.5 metra. A to tylko Forzę Horizon 4 :). Do mniejszych czy starszych TV świetna konsola.
@Koliat: chyba tak zrobie przymierzam się ale muszę najpierw diablo 3 ograć, wiesz mam tyle tytułów bo kompa mam że ledwo wiesiek 1 chodził a dla mnie D3 to był mus i dla niego i Wieśka 3 kupiłem ale mi wywalili tego drugiego z game passa teraz i sie zastanawiam nad kupnem chyba że wróci jeszcze :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Radzę też sprawdzić w jakiej odległości powinien poprawnie być ustawiony telewizor

@Snaki: coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. Paczą w TV ze złej odległości ( )