Wpis z mikrobloga

Ten kraj to musi być jakaś symulacja, no nie ma innej opcji.
Premier atakuje opozycję, że chcieli prywatyzować służbę zdrowia a po 5 minutach mówi, żeby opozycja nie atakowała i polityczne spory odłożyli.
Zamykane są różne sektory gospodarki bez jakichkolwiek rozmów z przedstawicielami, z Kościołem są NEGOCJACJE i uwaga: zostają otwarte. Dziecko w szkole be, w przedszkolu be, w kościele spox.
Wrocław kupuje jakieś stare łóżka? No spoko, trudno, tam pojewoda popatrzy pomiędzy Barwami Szczęścia a Pogodą co to się wydarzyło.
UE źle negocjuje z dostawcami szczepionek, ale ja Mateusz cały na biało tam ich cisnę na skajpach, żeby ogarnęli sytuację.
Białoruś? No coś tam myślimy, bardziej chyba się uczymy jak dopierd** obywatelom.

Podobało mi się szczypnięcie przez Płuskę z tvn przy pytaniu do Vateuszka "jak pan tak mówił że państwowe lepsze niż prywatne to przypomniały mi się stare czasy" :D
#morawiecki #bekazpisu #koronawirus #obostrzenia #pis
  • 10
UE źle negocjuje z dostawcami szczepionek, ale ja Mateusz cały na biało tam ich cisnę na skajpach, żeby ogarnęli sytuację.


@jamaicaknight:

5 maja 2020

W ramach międzynarodowej inicjatywy zorganizowanej przez Komisję Europejską światowi liderzy zadeklarowali przekazanie 7,4 miliarda euro na opracowanie szczepionki i metod leczenia COVID-19, choroby wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2. Polska wraz z krajami grupy Wyszehradzkiej zadeklarowała na ten cel trzy miliony euro - po 750 tysięcy od każdego członka.
@jamaicaknight żont pod wodzą mini Orbana robi co chce, jak chce, my to wiemy.

Dopóki ludzie nie wyjdą na ulice, dopóki społeczeństwo nie stawi czynnego oporu, będzie tylko gorzej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jamaicaknight: na tej konferencji była zastosowana typowa technika walenia żelaznym prętem po kratach - Vati nim wali i krzyczy żeby ci po drugiej stronie nie ujadali