Wpis z mikrobloga

Jakie obrzeża/dzielnice Wrocławia, ewentualnie miejscowości obok, polecacie do wyboru mieszkania? Co innego patrzeć na mapie a co innego w rzeczywistości. Interesuje mnie łatwość dojazdu do centrum, okolica itd. Często chciałbym sobie bez problemu dojechać do centrum komunikacją miejską na jakieś piwko. Idealnie to by było dojść na piechotę w około 20-30 minut ale ceny pewnie będą kosmiczne, więc na to nie liczę.

#wroclaw #mieszkanie
  • 32
@Murasame: ah było mówić, żeś troll ( ͡° ͜ʖ ͡°). 20 minut tramwajem z głębokiego Jagodna do centrum xD i jeszcze 300k za 30 metrów xD prawie 10k za metr na Jagodnie xD
@Ogau: Ile ty masz lat? Ja swoją widzę opieram na tym co pokaże mi google maps i wstępnie orientuję się jakie są ceny w jakich miejscach. W cenie jest również miejsce w garażu a często w innych ofertach niby cena jest dobra a życzą sobie dodatkowo za parking. Ty natomiast potrafisz jedynie nazwać kogoś trollem i pisać "xD"
@Murasame: Zerknij sobie na: http://gazowa1.pl/inwestycja/gazowa/
Może akurat Cię coś zainteresuje :) Inwestycja pomiędzy przystankami tramwajowymi (z jednej strony najbliższy przystanek Morwowa, z drugiej pętla na Tarnogaju) + przystanek autobusowy jakoś zaraz obok. Miejsca w garażu do wykupienia. Jedynie z ceną nie wiem jak aktualnie to wygląda (trzeba by dzwonić i pytać albo podjechać do biura).
@Murasame: >Dzięki, ciekawa oferta, szkoda tylko że bez cennika.

Raczej musisz się nastawić na to, że często będzie trzeba dzwonić żeby dostać cennik.

Nie wiem czy znasz, ale mógłbyś np. dodać post na grupie FB "Nieruchomości 24H Wrocław - mieszkania, domy, dzialki, lokale" albo poprostu poprzeglądać, co tam jest ciekawego.
Ile ty masz lat?


@Murasame: wystarczająco dużo, żeby wiedzieć, że tramwaju na Jagodnie nie ma i przez x lat nie będzie. Google maps podaje informacje jakie środki komunikacji gdzie dojeżdżają. Te 20 minut to możesz zrobić autem poza godzinami szczytu. No i cena mimo wszystko z kosmosu. Za 7-7,5k można kupić surowe i zrobić taniej, po swojemu i z lepszych materiałów, niż jakiś fliper.
@Ogau: I mieszkać kilkanaście kilometrów od centrum. Z tego co widzę to wołają sobie nawet i 10k w niektórych miejscach jak np. na Tarnogaju i to za stan deweloperski. Jak tylko widzę jakąś dobrą cenę to się okazuje, że albo termin oddania 2022 rok albo Leśnica/Stabłowice
@KrowkaAtomowka: Jagodno xd Miałem wtedy do wyboru tam 47m2 z garażem za 400k albo w tej samej cenie 32m2 na Tarnogaju.

Ale mieszkanie raczej będę zmieniał za 2 lata jak je spłacę, pewnie na coś bliżej centrum i trochę większe. Od początku traktowałem je jako tymczasowe ale jednak męczą mnie trochę głośni sąsiedzi i hałasy z korytarza. Gdybym wziął np. ostatnie piętro na końcu korytarzu, to podejrzewam, że w ogóle nie