Wpis z mikrobloga

jak ktoś nie może się powstrzymać od chlania piwska nawet w tygodniu to myślicie że po 8 tabsach które dotychczas wziąłem powinieniem odstawić fluo? czy to tak naprawdę nie wpływa na działanie leku?, chodzi mi najbardziej o efekt czy to coś tam zadziała czy nie jak pije piwsko, bo już samo połączenie czuje że jest spoko takie orzeźwiające, może trochę mniej trzeba żeby się #!$%@?ć ale to nie jest problem ;) poza tym jak zacząłem brać nie mam żadnych skutków ubocznych jak dużo ludzi pisze na forach że na początku depresja się pogłębia, bóle brzucha, nic mi nie zaszkodziło narazie, przynajmniej tak mi się wydaje, jedyne co to może trochę problemy ze snem i coś tam opóźnia się trochę ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jest ok, miał ktoś z was dogłębsze doświadczenia z tym?
#fluoksetyna #prozac #ssri #alkoholizm #depresja
  • 3
@sunriser90: Tzn. ile pijesz tego piwa? Mnie psychiatra mówiła, że jak wypiję do dwóch piw jak gdzieś wychodzę ze znajomymi to jest ok, ale przy większej ilości mogą się nasilać efekty uboczne, może wpływać na działanie
@sunriser90: Wydaje mi się, że fluoksetyna wzmacnia efekty alkoholu, więc może Cię wcześniej odciąć przy takich ilościach. Nie wiem jak regularne picie wpływa na leczenie. Ktoś tu kiedyś na wykopie pisał, że lekarze przepisują tianeptynę jak ktoś dużo pije