Wpis z mikrobloga

Akcja z kurierem Ukraińcem:
Puka do drzwi i od progu "Gotówka"
Ja- Ale ja zaznaczyłam płatność kartą
Kurier- nie przeszło Gotówka
Ja- Nie trzymam gotówki w domu a na koncie są środki proszę ściągnąć
Kurier- Nie przeszło Gotówka (macha mi przed twarzą telefonem)
Ja- jak mam zapłacić jak na koncie są środki a gotówki nie mam?!
Kurier- Pokaż
Ja- otwieram aplikacje Glovo przy nim
Kurier- Nie, konto
Ja- (w szoku) pokazuję chodź nie musiałam bo to absurd i naruszenie
Kurier- Gotówka
Ja- (Juz mocno wku#wiona) Na koncie jest gotówka proszę sobie ściągnąć
Kurier- Pokaż
Ja- ( zaraz trzasne tego idiotę) pokazuje mu stan konta a on wyciaga telefon i chce robić zdjęcie
Ja- Co Pan robi?! Nie życzę sobie by robił Pan zdjecia stanu mojego konta
Kurier- A to nie nie nie, nie trzeba
Ja- odbieram zamowienie i zamykam drzwi

Odrazu zglosilam przez tą durną apke naruszenie ze strony kuriera
Oddzwania Pani z Glovo upierajac sie, ze zaznaczylam płatność gotówką wiec wchodzę w apke i czytam jej, ze płatność kartą o końcówce ×××× ona coś mamrocze i mi przerywa gdy opisuję akcję z kurierem Ukraińcem i rozwalil mnie najbardziej tekst apropo samego porozumienia sie z Ukraińcem, który zna tylko zwroty "Gotówka, Nie przeszło, Pokaż konto"
"Bo wie Pani teraz to już tak będzie, proszę sie Przyzwyczaić"
Ale, że co będzie?! Że w swoim kraju nie mogę porozumieć się w języku polskim z dostawcą?! To niech sie nauczy mówić w naszym jezyku a później pracuje w miejscu w, ktorym ma stały kontakt z ludźmi.
Suma summarum kasę sciagnieto, kurier miał zostać upomniany, ale gigantyczny niesmak pozostanie ze mna bardzo długo

#glovo #absurd
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@alex-fortune 13,99 za dowóz z punktu oddalonego 300m to jest chyba wystarczająca kwota i w sumie nie rozumiem trochę ich cennika bo ten sklep jest najbliżej położonym sklepem z którego robię zakupy, ale dowóz z tego punktu jest najdroższy w porownaniu do innych oddalonych czasami o kilometr czy półtora.
  • Odpowiedz
W niemczech nawet jak znasz angielski i oni znają to ciebie nie chcą, a polska to taki chlew że przyjeżdża se ukrainiec, nie zna języka i zabiera ci pracę

oto rządy pisu w pigułce
  • Odpowiedz
@Merylin: GOTÓWKA!

Poza tym kto normalny zamawia na Glovo. Bolt Food jest the best, potem Wolt, Uber Eats, a na końcu to walnięte Glovo - chociaż ostatnio mają dobrą promocję z darmową dostawą z Auchan. Ale płacić za dostawę? 14 zł? xD

GOTÓWKA!
  • Odpowiedz
@Merylin: Siłą rzeczy każdy Ukru który żadnej stałej roboty się jeszcze nie dorwał to robi na uberach i golvo pochodnych. Często nawet poza normalną pracą też dorabiają. Ale zgodzę się z całą sytuacją, są chyba bardziej bezczelni w kwestii komunikacji niż Polacy w GB.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Radek41 Nie wiem kto, ja już nie zamawiam bo nie mam ochoty jeszcze raz przechodzić takiej akcji. Darmowa dostawa z Auchan juz się skończyła. A w innych apkach masz tańszą dostawę? Uber Eats nie obsługuje mojego miasta, nie wiem jak inne aplikacje.
  • Odpowiedz
@droid43210: Ogólnie zawsze jak słysze od obcokrajowca takie slowa jal GOTÓWKA, POKAŻ KONTO zamiast normalnej konwersacji to zapala mi sie w glowie czerwona lampka i mysle że to kiepskiej jakośck SCAM XD ale nie wiem ( ͡º ͜ʖ͡º) logiczne, chcesz pracowac zagranica uczysz sie jezyka zeby mowic komunikatywnie, a nie poslugując sie pojedynczymi slowami jak robot ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz