Wpis z mikrobloga

Dosyć sporo jeżdżę na #szosa i chciałbym wziąć udział w jakimś maratonie tak jakoś 200-350 km. W życiu pokonałem już kilka 100, 200 a rekord to 400 bez spania. Co polecacie na początek? W jakim jeszcze są miejsca i jakie opłaty startowe? W ogóle trzeba mieć jakiegoś garmina żeby nie pomylić trasy czy jak to wygląda? Wchodzę na te różne strony, ale to ani daty startu, gdzie, jaka cena ile miejsc zostało..
#pytanie #rower #ultramaraton
  • 26
@sucharixx: Tu jest opis jednego z użyszkodników wykopu :) + mój mały komentarz.
Fajna, oprócz Chełma i kawałka ok 50km z #!$%@? brukiem, raczej płaska trasa - chyba, że jesteś z Mazowsza, ale wtedy to nigdzie nie jest płasko, w porównaniu do naszego stołu :D
@sucharixx: Jak Ci wygodniej. Solo jak nazwa wskazuje jedziesz solo. Bez możliwości draftu, etc.
Open możesz jechać w grupie, jest lżej jak się ludzie zmieniają, można pogadać. No ale wypada umieć jeździć w grupie :D

Warto pamiętać, że wymagają tam OC na wyścig. Mi nikt tego nie sprawdzał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak coś się stanie, spowodujesz kraksę, kolizję z autem, to musisz wiedzieć, że zwykłe