Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 842
@Galkovsky: ale o co Ci typie chodzi, przecież nie ściągają ludzi z ulicy do punktów testowych tylko:
Dużo osób ma objawy -> zgłaszają się do lekarza -> robią testy
  • Odpowiedz
@Showse: Lekarze każdego tersz z katarem wysyłają na testy, żeby wyjechać musisz zrobić test, w niektórych robotach też tego wymagają, N wykopie i innych #!$%@? stronach masowa akcja troli znowu i pytania o testy, nakręca nie gluoszsj części społeczeństwa na koronę.. Przypadek, wiadomo
  • Odpowiedz
@Showse: Poza tym proporcja testów do zakażeń wygląda że ma stałą wartość. Więc możesz sobie łatwo policzyć ile by było zakażonych jakby zrobili 10tys testów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@szyryfyry1: no ale zgłaszają się bo mają objawy, czyli więcej osób choruje dlatego tych testów tyle wywaliło. Przecież nie ma łapanek na ulicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@szyryfyry1: ale ja tego nie neguje ale skoro objawy są bardzo podobne to chyba normalne ze chcą wykluczyć covid, bo tak na początek jest najlatwiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Showse: niebieski przeszedł covid kilka miesięcy temu. Nasz rodzinny nadzorował całą akcję. Teraz na niebieski źle się czuł, zadzwonił do rodzinnego i usłyszał, że jak dla niego to zwykle przeziębienie i nic robić nie trzeba i ze co prawda przechodził covid, ale na test wysłać trzeba xD
  • Odpowiedz
Ale zrozum #!$%@? że są inne choroby, przeziębienia i te debile przez telefon Cie diagnozuja i z marszu praktycznie na test wysyłają.


@szyryfyry1: Gówno prawda, przez ostatni rok miałem 2 razy L4 przez teleporadę bo się przeziębiłem i ani razu nie wysłali mnie na testy. Moja dziewczyna to samo. Więc to nie jest tak że "każdego z katarem wysyłają".
  • Odpowiedz
@Galkovsky: Jak dla mnie ta ilość zakażeń to trochę jakby podawał je instytut danych z dupy, wtedy kiedy pisiory potrzebują to jest w ch*j, a innym razem bo kacznica to zmniejszmy. Równie dobrze mogli by napisać za 2 dni, że zrobili 300k testów i mamy 150k zarażonych więc zamykamy nawet sklepy spożywcze, a połowa wykopków i tak napisze, że mają rację bo tyle testów jest to przecież nie są dane z
  • Odpowiedz