Wpis z mikrobloga

@szyryfyry1: Hej, jestem tym mitycznym lekarzem z teleporady. Dorabiam sobie w POZ i już Ci mówię jak to wygląda. Nie kieruję każdego z katarem na wymaz- zwykłe przeziębienie czyli jakiś katar, ból gardła i kaszelek BEZ wysokiej gorączki olewam i leczę tylko objawowo. Natomiast covid wbrew pozorom jest dość charakterystyczny w swojej niecharakterystyczności. Najczęściej to gorączka około 38 stopni, ogólne #!$%@? samopoczucie i suchy kaszel o rożnym nasileniu. Czasem ta utrata
@Eospherus: To przecież napisałeś praktycznie to samo co ja, to jest Twoja robota i bierzesz odpowiedzialność, ja to rozumiem, ja mam cały czas pretensje do rządu i ich dycyzji. Co to ma być wgl teleporada? Odwołane operacje itp. Itd dno, dno, dno. Jeśli jesteś normalny to napewno wiesz co mam na myśli.
@szyryfyry1 No i co z tego że wysyłają Jeśli masz negatywny to znaczy że covid A nie masz i w statystyce nie jesteś. Na chwilę obecną wszystko idzie racjonalnie wytłumaczyć Na przykład dlaczego w poniedziałek i wtorek jest mniej przypadków itd. Najwyraźniej pojawiły się warunki sprzyjające rozprzestrzenianiu się chorób ludzie Zgłaszają się do lekarza i są kierowanie na testy dlatego testów jest więcej¯_(ツ)_/¯
@szyryfyry1: Pokazuje ci dane z ktorych wynika, ze liczba pozytywnych wzrosla od 12% w lutym do ponad 30% teraz. Jesli byloby tak jak mowisz, ze to tylko kwestia zwiekszenia robionych testow i wysyla sie ludzi z katarkiem na test, ta wielkosc by nie rosla. Rozumiesz to?
Ale zrozum #!$%@? że są inne choroby, przeziębienia i te debile przez telefon Cie diagnozuja i z marszu praktycznie na test wysyłają. Co tu się #!$%@? ja się pytam?


@szyryfyry1: przecież nie wszystkie testy wychodzą pozytywnie XD

Jak było 50% testów pozytywnych to Wykop był zasrany postami, gdzie ludzie narzekali, że za mało się testuje. Teraz jest więcej testów i jest ból dupy o to, że za dużo xD
@szyryfyry1: Poki co to negujesz liczby. Jak sobie wyobrazasz wzrost procentu pozytywnych testow bez pogorszenia sie faktycznej sytuacji? Wczesniej sztucznie nie wysylali osob z mocnym podejrzeniem zeby teraz bylo ich procentowo wiecej? No powiedz mi jaka masz teorie. Zdajesz sobie sprawe ze ludzie samo sie testuja prywatnie?
@szyryfyry1: ej to czekaj wytlumacz mi cos bo ja nie rozumiem

mowisz ze na teleporadach wysylaja kazdego na test
ja mowie ok, no to wiecej ludzi z koronawirusem jest diagonozowanych
ty piszesz ze jak maja diagnozowac skoro nie widza ludzi na oczy
ja pytam czy wiesz jak wyglada test na koronawirusa
ty wklejasz swoje zdjecie

nie wiem czy wiesz w ogole jak wyglada droga od teleporady do testu na covid