Wpis z mikrobloga

@szyryfyry1: teleporada jest fajna jak chcesz se zrobic wolne jak ja.telefonik wykonac,naklamac ile wlezie i cyk el cztery na tydzien bez szlajania sie po przychodniach.to jedyny plus teleporady
  • Odpowiedz
@Showse: #!$%@? prawda xd testują jak chcą. Brat zgłosił się z objawami w sobotę to na test czekał do wtorku. Jak chcesz mieć któregoś dnia dużo testów to po prostu sanepid czeka i odzywa się do wszystkich we wtorek. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Ale zrozum #!$%@? że są inne choroby, przeziębienia i te debile przez telefon Cie diagnozuja i z marszu praktycznie na test wysyłają. Co tu się #!$%@? ja się pytam?


@szyryfyry1: ale to źle że wysyłają na testy ludzi ze zbliżonymi objawami, nawet jeżeli to przeziębienie czy grypa? Po to chyba te testy są, a nie żeby tylko potwierdzić wirusa u kogoś kto ma ewidentnie wszystkie objawy koronawirusa. Test i tak
  • Odpowiedz
@Galkovsky: dokładnie tak było.

Miałem tak wczoraj, poszedłem do żabki po puszkę koka koli późnym wieczorem, jakoś chyba 23:58 była. Kątem oka zauważyłem jakiś ruch po drugiej stronie ulicy. To test-commando bieglo za jakimś staruszkiem wyprowadzającym jamnika! Biedak nie miał szans, potknął się o smycz i upadł. Jamnik wył w niebogłosy, a szef test-commando tylko załadował starcowi patyczek do testu głęboko w gardło aż ten się zakrztusił. Przez krótkofalówkę krzyknął
  • Odpowiedz
@Eospherus: napisałeś "myślę, że tyle i tyle testów, które zlecam są pozytywne" - czyli nie dostajesz informacji zwrotnej czy postawiłeś właściwą diagnozę? Czy po prostu mówisz z pamięci i nie jesteś pewien? Bo jak nie macie info czy dobrze robicie robotę w kwestii nieznanego jeszcze za bardzo wirusa, to ten system jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: @Galkovsky: Gdyby brali randomów na test to % pozytywnych powinien spadać bo szansa na to że akurat jest chory by była mniejsza. A on jednak jakimś cudem rośnie, więc jak to tłumaczyć inaczej, niż tym że jest więcej chorych ludzi ze wskazującymi objawami?
Oczywiście COVID ma ok 30% testowanych, więc inne choroby nie zniknęły. Ale ten udział rośnie
  • Odpowiedz