Wpis z mikrobloga

Ale że jak to ma wyglądać, że zadzwonić na infolinię dla ludzi z #depresja i co dalej - odbierze Pani Hipergamiczna Bestia, magister nauk psychologicznych, i co mi powie - że mam pobiegać albo wziąć się w garść albo że wymyślam na siłę problemy bo inni rodzą się bez rąk i nóg a ja mam i ręce i nogi? Ja naprawdę dużo nie potrzebuję, wystarczy żeby mój biznes wychodził co najmniej na zero, nie mam więcej wymagań. Na samym początku myślałem że szybko zawojuję światem ale teraz już mi ambicje opadły i wystarczy bezpieczne "na zero".( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale i tak najgorsze jest że wracam do domu i tutaj nikt na mnie nie czeka, z nikim nie można porozmawiać, wykopki to moi jedyni partnerzy do dyskusji, nie mam więcej nikogo żeby choćby o czymkolwiek porozmawiać.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Staram się uspokajać ale wrodzone logiczne myślenie nie pomaga, być może moje życie od samego początku nie miało prawa się udać, być może do tej pory sam siebie oszukiwałem że cokolwiek robię ma sens, ale tak naprawdę nigdy sensu nie miało. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nienawidzę siebie (,)

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #ciezkierozkminy #pracbaza
  • 8
@smutny_login: Dorabiałem sobie od 4 klasy podstawówki, a w gimnazjum od razu po szkole do pracy to się trochę uzbierało. Po za tym to bardziej skomplikowana sprawa. A na tagu nie jestem przez przypadek, chodź nie lubię siebie nazywać przegrywem.
@Legalize99: czy warszawka, ja od początku podstawówki najdalej od domu mogłem iść do obory lub na pole... ale i tak poza tym wszystkim, mając prawie 22lata masz całe życie przed sobą, mając 30lvl jak ja już tylko umrzeć zostaje