Wpis z mikrobloga

@Galkovsky: Akurat kibole to co najwyżej obskoczą #!$%@?. Do tej pory pory policja nie użyła żadnego środka to tłumienia zamieszek, a maja sporo zabawek w zanadrzu. Zreszta kto pójdzie za kibolami? Nikt. Zgaszą ich jak peta: najpierw obskoczą #!$%@? a wieczorem grilowanie w tvpis
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemtunew: a co, ludzie szczęk nie robią w czasie pandemii? Czy Morawiecki zamyka biznesy protetyczne? Nie rozumiem o co chodzi xD jeśli serio zakazuje wam działać, tak jak restauracjom, to jestem zdziwiona
@RozowaZielonka: Gnijcie? Wiesz ze My to ja i Ty i razem pójdziemy na dno? A ja mjmk iż jestem kibicem, widziałem szansę w tych protestach, wystarczyło się dołączyć, rolnicy też w tym czasie protestowali, ale niestety tak jesteśmy skloceni, że prawak z lewakiem nie pójdzie ramię w ramię i jak zawsze #!$%@? z tego wyszedł. Na ttm żerują politycy i im wychodzi, ale tak wiecznie nie może być
@brunetroll089 jednak protetyka od roku czuje kryzys. Od marca do prawie sierpnia wstrzymane byly wszelkie zabiegi protetyczne. Nfz refunduje cos co 5 lat kiedy powinien co roku. Od sierpnia wszelkie procedury w gabinecie skutecznie ograniczyly liczbe pacjentow
@jestemtunew: To jest pięknie co się dzieje, branże są zamykane. Firmy plajtują, ludzie są bez pracy.
Moja firma działa normalnie przez cały okres pandemii (no prawie normalnie bo tylko godziny były od późnej jesieni do końca lutego przesunięte aby pierwsza z drugą się nie mijała. Co najlepsze NIKT nie nosi maseczek i co jeszcze lepsze NIKT z firmy oficjalnie po zrobieniu testów nie był chory (jeden z produkcji był rzekomo chory
@Showse: nie było żadnych organizatorek, tylko podstawione klakiery pokroju lempart, to ten sam sort co kijowski czy andrzejek od gdzie jest krzyż
@Galkovsky: niech nikt nie idzie. Tylko potem nie płaczcie, ze kobiety nie chca zakladać rodzin i wolą #!$%@?ć do UK ruchać się z pakolami niż osiąść z wami w tej pięknej krainie, gdzie płod jest ważniejszy od matki

Teraz mówicie ze pis nas dzieli XDDDDDDDD a jak była
@brunetroll089: @jestemtunew: u mojego dentysty zawsze była kolejka na parę dni (ale wcisną jak ząb boli) a ostatnio byłem to "zapraszamy na jutro", byłem ostatnim pacjentem a była 13

ludzie się przestraszyli, kasy nie mają i nie chodzą na przeglądy. ekonomistami dentystyki nie są bo dolali oliwy do ognia i zwiększyli ceny xD dosłownie o ponad 100%, plomba była po 120zł teraz 250zł. zmieniłem dentystę bo przesadzili
więc to zależy od gabinetu


@brunetroll089: na pewno. moja bratowa jest dentystyką i u niej się nic nie zmieniło. tylko ona ma sieć pacjentów z polecenia a do poprzedniego gabinetu gdzie chodziłem pewnie ludzie z ulicy przychodzili i tak się interes kręcił, nie wiem.
@EmcePomidor: Tak moja ma pewnie z ulicy, z polecenia, a renoma od 30 lat więc większość to stali klienci. Jak ich zamknęli w tamtym roku chwilę to coś tam popłakała, że kredyty ma ale wszystko wróciło do normy bardzo szybko. Trzepią kasę jak mają tam marmurem wszystko wyłożone xD
Sytuacja jest mi bardzo na rękę bo moja branża o ile zrobiło się zapasy i ma się możliwość ścigania z Tajwanu duzych ilości towaru to pozostaje tylko klaskać. Ludzie są #!$%@? tak tępi, że to poezja. Większy hajs mogę zrobić tylko na maseczkach.
Plandemia może jak dla mnie trwać ze 3 lata i mogę iść na emeryturę.