Wpis z mikrobloga

Ciekawe co sobie myśli Robercik, jak teraz strzela gola za golem w Bundeslidze (25 meczów 35 bramek) i asystują mu Muller,Sane czy Gnabry, a już latem będzie musiał kopać gałe z Grosickim i Recą i #!$%@?ć się niemiłosiernie, bo Szwecja właśnie strzeliła drugą bramkę, a cały hejt spadnie na niego, bo przecież u Niemca strzela xDDDDD

#pilkanozna #reprezentacja #bundesliga #lewandowski #heheszki #mecz
  • 22
@pullock to prawda, ale jak wczoraj oglądałem mecz napoli to miałem wrażenie, że jemu się czasem nie chce korzystać z tego. Albo podejmuje jakies decyzje z dupy typu idealne przyjęcie piłki, kumpel wybiera na skrzydło, aż się prosi o podanie lewą nogą wew. częścią zeby rotacja jeszcze przyspieszyła akcje A ten podaję prawą na spowolnienie i po kontrze :/
@zajebotka: @obecnielekkikasztan: @tomazzo69: @pullock: @flumpy_bread:
XD #!$%@? eksperci wykopowi

Reca nie jest taki zły jeśli chodzi o grę do przodu


LM/wahadlowy/LW z 20 asystami w karierze "nie jest taki zly" XD no chyba jakbysmy walczyli o top 100 w rankingu, rozumiem ze polska pilka jest #!$%@? ale no miejcie godnosc jakas. Nie ma zadnej druzyny przed nami w rankingu FIFA gdzie on by byl nawet w top
@flumpy_bread:

to wie każdy kto ogląda jego mecze a nie kadrę raz na kwartał


chyba kazdy na wykop.pl, pracuje jako analityk sportowy, obejrzalem kazdy mecz w tym sezonie obu druzyn (Bayern, Napoli), mam codzienny kontakt z analitykami z innych krajow, przygotowuje dziennikarzy do wystapien i NIGDY NIKT nie powiedzial ze Zielinski ma lepsza technike niz Mlynarz... tak jak mowie technika to nie tylko fancy drybling najblizszego grajka. Muller jest kilka poziomow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chętnie dowiem się którego dziennikarza przygotowujesz do pracy bo chętnie zobaczę jakie kwiatki potem sądzi kwiat dziennikarstwa sportowego w tym kraju
@flumpy_bread:

okej okej, technika to nie drybling, strzał, nie wykonywanie stałych fragmentów


i gdzie ja cos takiego gosciu napisalem?

w tym kraju


i ponownie gdzie ja cos takiego gosciu napisalem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tmtmp3: aha, czyli nawet nie mamy możliwości zweryfikowania tego twojego argumentum ad autorytetum, okej xD
w takim razie dowiem się czym jest technika k czemu Muller ma jej więcej niż Zieliński?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tmtmp3: xD to fajnie wytlumaczyles na czym polega wyższość jednego nad drugim i dlaczego niby akurat te rzeczy składają się na technike piłkarza, bo nie wiem od kiedy WIZJA należy do techniki, czyli technicznego przygotowania piłkarza do gry z piłką.
nevermind, bo to takie kopanie się z koniem, zero konkretów poza "ja jestem analitykiem i mnie tu nie #!$%@?"