Wpis z mikrobloga

@Twardy_Narkotyk: Fuck. Od dawna wiem, że jestem trochę inny, ale nigdy nie trafiłem na opisy, które tak dokładnie by mnie opisywały. Interesuje się prawie wszystkim. Znam chyba podstawy 50% języków programowania, podstawy rosyjskiego, włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, perskiego. Poza tym elektronika, mechanika, budownictwo, ekonomia, geopolityka, historia. Najczęściej nie kończę tego co zaczynam bo uważam, że trwa to za długo i z czasem maksymalnie mnie demotywuje. Życie nauczyło mnie, że mogę zrobić dosłownie
@Twardy_Narkotyk: Zainteresowałeś mnie, bo Twoje komentarze tu brzmią jakbyś opisywał mnie. Dużo rzeczy które chcę zrobić, wiem co, wiem jak, ale chcę mieć je zrobione teraz, zaraz i jak widzę, że to niemożliwe, to mi się odechciewa. Z drugiej strony, jak już zajmę się czymś interesującym, to zapominam o świecie.
Z tym że:
- jestem facetem i o ile pamiętam, to nigdy nie byłem hiperaktywny, raczej wprost przeciwnie - zawsze byłem
@dobrosulka: toja. Mam wiedzę z wielu zakresów, interesuję się wszystkim, uczyłem się wielu rzeczy ale nie miałem zapału do wyskillowania tego jednego bo zaraz pojawiało się coś innego. Wymyślam dużo rzeczy, rozpoczynam wiele projektów których nie kończe (w tym tych muzycznych) ale nie czuję satysfakcji bo szybko się demotywuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)