@Palisraka: Ukrów PEŁNO pracuje, 75%? Ciekawie czy ogółu czy np z frakcji "czynnych zawodowo" bo trudno by 80 latka z UA pracowała w sklepie... zejdź z nich bo to najlepsi z migrantów jakich możesz sobie wymarzyć. Biali i bliscy kulturowo. Słowianie. Co nie znaczy że nie ma patologii z którą trzeba walczyć a za występki od razu wyjazd za płot.
Tymczasem w PL, baba po tygodniach zmodyfikowała posta, niezły śmieszek z niej. Zobaczcie też profile tej baby od której miała "natchnienie" na bycie matką Teresą. Boże, takie 3/10. Dredy jak u murzynki, ubiór. Leczy syry kongoidom w lesie. Te same baby linkują do różnych lewackich fundacji (żebrzących o twoje 1,5%). A na FB tych fundacji zdjęcia kongoidów bawiących się z cyganami i różne poradniki jak legalizować nielegalnego w PL. Wygląd niektórych to
@cyganztorunia: Problem polega na tym że kobiety mają inny interes niż faceci. To jest inny sposób na przedłużenie gatunku. Kobiety mówią: Sprowadźmy tysiace facetów z różnych miejsc świata i niech faceci się n----------ą. Kto wygra z tym chcę mieć dziecko. Ty mówisz: Ja nie chcę tu żadnej konkurencji. Żadnego
@editores: ciężko żeby z wenezueli na pontonie przypłynął. Legalny, czy nie - to jeden c--j dla mnie bo liczy sie dobro Polaków i ich dzieci w ich własnym kraju, zbudowanym rękoma ich przodków dla nich
Podaję jak to obejść: zatrudnia się 20 fikcyjnie u ahmeda na zamiatanie a w zamian płacą mu niewielki haracz i mają zalegalizowany pobyt bo "pracują". W niemczech działa to od lat, urzędnicy zadowoleni, obywatele nie ale mają zakaz mowy nienawiści więc nic nie mówią. Nic nie mówią więc jest dobrze.
Finowie to jednak są rozsądni ludzie. Mandaty są tam proporcjonalne do zarobków. I to jest piękne.
Anders Wiklöf przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 32 km/h, gdy zatrzymała go fińska policja. Oprócz odebrania prawa jazdy na 10 dni, kierowca musiał zapłacić mandat w wysokości... 121 tysięcy euro.
@editores: bo trzeba zmusić tych którym dovrze idzie żeby podzielili się z tymi co nic nie mają. Jak nigdy nie doświadczyłeś biedy to nie wiesz jakie to straszne
Komentarze (205)
najlepsze
źródło: fake_taxi_poland
PobierzProblem polega na tym że kobiety mają inny interes niż faceci.
To jest inny sposób na przedłużenie gatunku.
Kobiety mówią: Sprowadźmy tysiace facetów z różnych miejsc świata i niech faceci się n----------ą. Kto wygra z tym chcę mieć dziecko.
Ty mówisz: Ja nie chcę tu żadnej konkurencji.
Żadnego
Komentarz usunięty przez moderatora
@ewolucja_myszowatych a w rzeczywistości sprzątanie chałup uczciwym obywatelom i dilerka
źródło: image
PobierzTo się jeszcze okaże.
źródło: ad33eaccd39ce20f09bfbe7d92e7ed46
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora